Jedno okno – poczwórna ochrona!

Nowoczesny dom to przede wszystkim wygoda i automatyzacja. Najlepiej sprawdzają się wielofunkcyjne rozwiązania, w których jedno urządzenie potrafi zastąpić kilka innych, działając przy tym bez naszego udziału. Takie właśnie są okna z wbudowaną żaluzją. Na szczególną uwagę zasługują te wyposażone w technologię I-tec Zacienienie – czyli okna z żaluzją międzyszybową i wbudowanym modułem fotowoltaicznym.


Wygodne i inteligentne

Ogromną zaletą okien z żaluzją międzyszybową Internorm jest ich niezależność działania. Dzięki baterii fotowoltaicznej nie wymagają one podłączenia do instalacji elektrycznej, a także posiadają funkcję dostosowywania się do pory dnia I-tec Zacienienie. Wyposażone w system czujników światła i temperatury oraz zegar są w stanie samodzielnie podnosić się i opuszczać oraz zmieniać swoje nachylenia, inteligentnie rozpoznając porę dnia. Oczywiście zawsze możesz wyłączyć autopilota i dostosować żaluzje bezprzewodowo przy pomocy aplikacji mobilnej. Wygodne rozwiązanie, kiedy wyruszywszy na wakacje, zapomnieliśmy zasłonić okna.

Cztery funkcje ochronne

Jedno okno, które zapewnia poczwórną ochronę domownikom. Po pierwsze jest to doskonałe rozwiązanie, dla osób ceniących sobie prywatność. Dzięki, wbudowanym żaluzjom lub plisie możemy skutecznie osłonić się przed zaglądaniem z zewnątrz! Po drugie okno zespolone Internorm osiąga świetne parametry dźwiękoszczelne – nawet do 47 dB, co jest dobrą informacją dla osób chcących odgrodzić się od hałasu dobiegającego z zewnątrz. Po trzecie żaluzja jest naturalną osłoną przeciwsłoneczną i dzięki niej pomieszczenia nie będą przegrzane, kiedy będzie upał! Po czwarte okno zespolone świetnie sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym, jako ochrona przed zimnem czy mrozem, ponieważ jego certyfikowana izolacyjność cieplna wynosi Uw do 0,60 W/m2K (okno HV350)!

Łatwe w montażu

Zdecydowaną przewagą żaluzji międzyszybowych nad elewacyjnymi jest ich szybki i nieskomplikowany montaż. Dzięki niezależnemu zasilaniu słońcem nie wymagają podłączania do instalacji elektrycznej, a brak dodatkowych zewnętrznych elementów sprawia, że cały proces wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku zwykłych okien bez osłony przeciwsłonecznej. Dlatego wymiana okien na modele z żaluzją nie wymaga dodatkowego remontu.

Zawsze czyste i bezpieczne od wiatru

Żaluzje wewnątrzokienne to dobra opcja dla osób ceniących sobie wygodę eksploatacji. Nie tylko samodzielnie dostosowują swoje nachylenie do panujących na zewnątrz warunków, ale także w przeciwieństwie do elewacyjnych nie wymagają czyszczenia i są chronione przed wiatrem. Wszystko dzięki dodatkowej czwartej szybie okna, która je osłania z zewnątrz. Przy tej okazji warto wspomnieć, że czwarta szyba to również wyższa izolacyjność cieplna i dźwiękowa.

Letnia Promocja Internorm

Okna z żaluzją lub plisą międzyszybową są zdecydowanie tańsze niż okna standardowe z zewnętrzną żaluzją z kilku powodów. Przede wszystkim pojedyncze urządzenie pełniące kilka funkcji wymaga mniej materiałów do produkcji. Do tego dochodzą znacznie niższe koszty montażu, który nie wymaga podłączania osłony do prądu, w przypadku technologii I-tec Zacienienie. Ponadto nie zapominajmy o oszczędności czasowej, jaka wynika z braku konieczności czyszczenia osłony wbudowanej w okna.
Dzięki letniej promocji Internorm na takich oknach możemy zaoszczędzić jeszcze więcej. Tylko do 26.07.2019 przy zakupie okien zespolonych Internorm żaluzje wewnętrzne otrzymamy gratis. Promocja dla klientów indywidualnych, nie obejmuje elektrycznego napędu, za który będziemy musieli dopłacić, jednak różnica w cenie nadal jest bezkompromisowa. Warto wyposażyć się w osłonę przed słońcem, zanim zaczną się największe upały!

Szczegóły promocji na internorm.com

INTERNORM
press box