MediaMarkt otwiera sklep w Galerii Młociny

W Warszawie powstanie kolejny sklep popularnej sieci MediaMarkt. Będzie on zlokalizowany w nowej Galerii Młociny, która otworzy się dla klientów w czwartek, 23 maja o godzinie 12.00. Z tej okazji MediaMarkt przygotował ciekawą ofertę promocyjną.

Sklepy MediaMarkt znajdują się w najważniejszych punktach handlowych w mieście z łatwym dojazdem i dużą liczbą miejsc parkingowych. Dzięki temu Warszawiacy mają wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Nowy sklep w bielańskiej Galerii Młociny zapewni wyjątkowe doświadczenia zakupowe w nowoczesnej przestrzeni handlowej.

Klienci znajdą tu pełny wybór urządzeń dla domu i biura oraz całą gamę urządzeń mobilnych czy elektroniki sportowej. W ofercie znajdą się również coraz popularniejsze pojazdy elektryczne – deskorolki, hulajnogi, a nawet rowery. Będzie je można na miejscu przetestować.

MediaMarkt kontynuuje rozwój, realizując przyjętą strategię omnichannel. Konsumenci oczekują dostępu do naszej oferty we wszystkich kanałach sprzedaży. Dlatego równolegle rozbudowujemy kanał internetowy oraz sieć sklepów stacjonarnych, w których zapewniamy klientom kompleksową ofertę i dbamy o najwyższy poziom doświadczeń zakupowych. – mówi Marcin Rosati, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarkt specjalizuje się również w usługach okołosprzedażowych, takich jak np. instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W nowym sklepie można zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+. Klienci, którzy korzystają ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Jeżeli chcemy pozbyć się starych urządzeń RTV/AGD, sklep przyjmie je bezpłatnie, nawet bez konieczności zakupu nowych. MediaMarkt prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

Z okazji otwarcia sklep przygotował ofertę promocyjna, np.:

– telewizor LED 55” 4K LG za 1699,- zł
– iPhone 6S 32 GB za 1199,- zł
– MacBook Air 13,3” za 3333,- zł
– MacBook Pro 13,3” za 4699,- zł
– lodówka Side-by-Side LG za 2999,- zł
– pralka Samsung WW90J5346MW/E0 za 1199,- zł

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 22.00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10.00 – 21.00.

Najnowszy sklep będzie już jedenastym na mapie stolicy.
Obecnie w aglomeracji warszawskiej funkcjonuje 10 sklepów MediaMarkt w następujących lokalizacjach: Galeria Wileńska, CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Blue City, CH Okęcie, park handlowy Zielony Targówek, Pasaż Tesco przy ul. Górczewskiej, ul. Ostrobramska 79, CH Janki, CH M1 w Markach, ul. Gen. Okulickiego 20 A w Piasecznie.

MediaMarktSaturn Polska
press box