Finał Ekstraklasa Games i mistrzowskie promocje w Media Expert!

Ekstraklasa Games wchodzi w decydującą fazę. O miano najlepszych graczy EA FIFA 19 w Polsce, rywalizowało ponad 17 tys. uczestników.
26 maja 2019 odbędzie się Finał tegorocznej, pierwszej edycji tego turnieju. Z tej okazji sieć Media Expert, będąca oficjalnym partnerem rozgrywek, przygotowała dla wszystkich entuzjastów gamingu specjalne promocje na zestawy konsol i gier.

Za zestaw PS4 500GB z dwiema grami: EA FIFA 19 oraz Battlefield 5 zakupiony w dniach 20-26 maja gracze zapłacą 1128 zł. Równolegle, fani wirtualnej rozrywki będą mogli skorzystać z promocji na konsolę X1S 1TB, wzbogaconą o grę Forza Horizon 4, EA FIFA 19 i Battlefield V oraz dodatki do Fortnit’a w atrakcyjnej cenie 1178, o ile zdecydują się na zakup w okresie od 20 maja do 5 czerwca. Nie zapomniano również o ofercie dla klientów, którzy już korzystają z obu konsol. Przy zakupie notebooka lub fotela gamingowego, Media Expert proponuje zestaw EA FIFA 19 i Battlefield V w cenie 149 zł na PC i 179 zł na PS4/X1 oraz EA FIFA 19 i Anthem w cenie 149 zł na PC i 179 zł na PS4/X1.

„Promocje, które uruchamiamy tuż przed Finałem Ekstraklasa Games nie są przypadkowe. Frekwencja i zainteresowanie tym turniejem to dla nas ważne potwierdzenie, że gaming w Polsce świetnie się rozwija. Nasz udział w tym projekcie to również dowód na to, że jesteśmy blisko społeczności graczy. Chcemy zatem budować ofertę idealnie dopasowaną do ich oczekiwań – zarówno pod względem szerokiego katalogu produktów, jak i atrakcyjnych cen.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

EA FIFA 19 w cenie 79 pln!

Dodatkowo, od 20 maja, Media Expert uruchamia sprzedaż EA FIFA 19 w cenie 79 pln. Gracze, którzy czekali na taką okazję powinni się pospieszyć z zakupem, bowiem promocja potrwa tylko 2 tygodnie.

„Tak atrakcyjna cena jest wynikiem naszej ścisłej współpracy z EA SPORTS, wydawcą tytułu FIFA 19 i to nie tylko w ramach turnieju Ekstraklasa Games. Zapewniam, że w drugiej połowie tego roku nie zabraknie promocji, które będą elektryzowały społeczność graczy w Polsce. Warto zaglądać zatem do naszych elektromarketów i na www.mediaexpert.pl.” – dodaje Mystkowski.

Powyższe akcje sprzedażowe wspierają spoty radiowe z udziałem znanych i cenionych komentatorów – Janusza Laskowskiego i Dariusz Szpakowskiego. Kampania ruszy już 21 maja i potrwa kilka dni.

Przypomnijmy, że w ramach poszczególnych etapów Ekstraklasa Games, uczestnicy reprezentują swój ulubiony klub występujący w polskiej ekstraklasie. 8 najlepszych drużyn sezonu zasadniczego weźmie udział w Finale, który odbędzie się 26 maja 2019 r. Transmisje z fazy ligowej i meczów finałowych zostaną zrealizowane w studiu Polsat Games.

Na zwycięzców czekają nie tylko splendor i nagrody, ale i możliwość realizowania międzynarodowej kariery oraz dołączenia do ścisłej, światowej czołówki profesjonalnych graczy. Ekstraklasa Games otrzymała bowiem status ligi partnerskiej EA SPORTS – Official League Qualifier –  jest to zatem jedyny polski turniej umożliwiający kompletowanie punktów w rankingu FIFA 19 Global Series, które uprawniają do wzięcia udziału w FIFA eWorld Cup 2019, wirtualnej wersji piłkarskich mistrzostw świata.

Więcej informacji:
www.esktraklasagames.org
www.mediaexpert.pl

Media Expert
press box