Branża stolarki podsumuje 2018 r. i pozna makrotrendy

Choć produkcja okien i drzwi w Polsce wzrosła o ponad 4 proc. w 2018 r., to wyniki mogły być znacznie lepsze. Co stanęło na przeszkodzie, by stolarka mogła rozwijać się w szybszym tempie? Więcej na ten oraz inne ważne dla branży tematy usłyszą uczestnicy Forum 100, które odbędzie się już 10 kwietnia w Warszawie.

Forum 100 to prestiżowy, nieformalny klub biznesowy, skupiający menedżerów ponad 100 największych firm branży stolarki budowlanej, którego celem jest dążenie do poprawy warunków działalności gospodarczej poprzez wymianę informacji, opinii oraz doświadczeń Członków Klubu. Spotkania klubu Forum 100 odbywają się co pół roku od 2008 roku.

Wiosenna edycja imprezy odbędzie się 10 kwietnia w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Na najbliższym Forum 100 poruszane będą dwa ważne tematy:

– Maksymilian Miros (analityk rynku z Centrum Analiz Branżowych) zaprezentuje wyniki polskiej branży okienno-drzwiowej w 2018 roku oraz perspektywę na 2019 rok. Poznamy również wyniki eksportu stolarki z Polski za ubiegły rok,
– Martyna Tarnawska (Digital Marketing Consultant w firmie Socjomania) podczas swojego wykładu przedstawi trzy makrotrendy dla firm z branży okienno-drzwiowej.

Ponadto w ramach wydarzenia odbędzie się wręczenie nagród laureatom konkursu StolARCHI – firmom, których produkty i działania zostały docenione przez środowisko architektów.    

Organizatorami Forum 100 są Centrum Analiz Branżowych oraz Forum Branżowe. Partnerem strategicznym wydarzenia jest firma Fimtec Polska, a partnerami koalicja Dom Bezpieczny, Dobroplast, Swisspacer, Warsaw Build oraz Wiśniowski.

Program Forum 100:

10:30 – 11:00    Rejestracja
11:00 – 12:00    Prezentacja wyników polskiej branży stolarki otworowej w 2018 roku / Perspektywy na 2019 rok
12:00 – 12:30    Przerwa kawowa
12:30 – 14:00    MEGATRENDY i ich wpływ na branżę okienno-drzwiową / StolArchi Nagroda Architektów 2019
14:00 – 15:00    Lunch

Pozostałe wiadomości z branży:
Nowoczesne malarnie proszkowe, które będą spełniały oczekiwania wysokie wymagania klientów z branży stolarki muszą być wyposażone w najnowsze technologie. To jednak nie wszystko – potrzebne jest również nowoczesne zarządzanie zakładem oraz system szkoleń, dzięki któremu pracownicy będą w stanie w pełni wykorzystać potencjał zaawansowanego technologicznie sprzętu. Ciekawym przykładem takiego podejścia jest A-Lakiernia. Więcej…

Forum Branżowe
press box