Bateria Silia – nowoczesność i elegancja w kuchni

Bateria kuchenna Deante Silia jest efektem świeżego spojrzenia na temat baterii zlewozmywakowych. Jej dynamiczny kształt przykuwa wzrok, a nachylenie w kierunku dłoni użytkownika jest także bardzo ergonomicznym rozwiązaniem.

Pozorna lekkość formy ukrywa funkcjonalne rozwiązania – obracany korpus i wygodną wyciąganą wylewkę. Dzięki temu prace w strefie zmywania są dużo łatwiejsze, a napełnianie wysokich naczyń niezwykle proste. Bateria Silia produkowana jest w dwóch wariantach wykończenia. Dla zwolenników klasyki proponujemy wersję w całości chromowaną. Miłośnikom nowoczesności spodoba się model łączący surową stal szlachetną wylewki z matowoczarnym korpusem i dźwignią.

Warto przyjrzeć się bliżej innowacyjnej technologii wykonania czarnej, matowej powłoki. Jest ona nanoszona w procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to się spotyka najczęściej. Dzięki temu jest bardzo trwała, odporna na użytkowanie, a do tego efektownie się prezentuje.

Niemniej ważne jest to, co znajduje się we wnętrzu. Głowica baterii Silia została wykonana z wysokiej jakości ceramiki i jest bardzo cicha w użytkowaniu. Jej żywotność została potwierdzona testami mechanicznymi gwarantującymi wytrzymałość podczas 70 000 cykli otwarcia głowicy. Korpus baterii wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu MO 59. Stalowa wylewka baterii zapewnia higienę (antyseptyczność) oraz nowoczesne walory wizualne. Bardzo dobrą jakość użytych materiałów potwierdza 7-letnia gwarancja.

Projekt: Ewa Włodarczyk.

  Bateria Silia BQS 073M
Wykończenie: chrom
Materiał: mosiądz
Sugerowana cena brutto: 699 zł

www

   Bateria Silia BQS B730
Wykończenie: stal/matowa czerń
Sugerowana cena brutto: 899 zł

www

  • Materiał: mosiądz (korpus baterii, wyciągana słuchawka) i stal nierdzewna (wylewka)
  • Zasięg wylewki: 233 mm
  • Wysokość korpusu: 258 mm
  • Korpus baterii pochylony pod kątem 75 stopni względem podłoża
  • Wyciągana słuchawka
  • Napowietrzony strumień wody
  • Gwarancja producenta: 7 lat

 Deante to polska marka wyposażenia łazienek – armatury, kabin i ceramiki – oraz zlewozmywaków i baterii kuchennych. Od prawie 30 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku polskim oraz w blisko 50 krajach na całym świecie. We współpracy ze znanymi projektantami tworzy produkty, których jakość i design nagradzane są w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Must Have, Dobry Wzór, TOP DESIGN Award i Dobry Design. Dziś mieszkańcy milionów domów i mieszkań na całym świecie rozpoczynają swój dzień od odkręcenia wody w baterii Deante.
www.deante.pl

Deante
press box