OKienna promocja Internorm – prześwietlamy ofertę

Jakie promocje przygotowali producenci okien na Nowy Rok? Sprawdźmy zniżki znanej marki Internorm!

Dlaczego warto wymieniać okna w zimie, zamiast czekać na lato? Okazuje się, że zima to okres w pełni bezpieczny do drobnych robót budowlanych, a ponadto obfity w okazje. Ponadto znacznie mniej osób decyduje się na renowację domu o tej porze roku, dlatego czas oczekiwania na montaż okien jest znacznie krótszy. Postanowiliśmy sprawdzić, co w tym sezonie przygotował dla nas austriacki producent okien i drzwi Internorm.

Na zimowe mrozy: 3. szyba gratis!

Okna powinny być przede wszystkim ciepłe. W ramach OKiennej Promocji Internorm proponuje nam trzy szyby w cenie dwóch dla wszystkich rodzajów okien zaczynając od okien PCV i PCV-aluminiowych, a kończąc na drewniano-aluminiowych! Szczególnie w okresie zimowym docenimy system dwukomorowej izolacji, jaką oferuje nam zastosowanie trzech warstw przeszklenia. Pamiętajmy, że istotą szyby zespolonej jest wypełnienie jej odpowiednim gazem o jak najniższych właściwościach termoprzewodzących. Najlepiej sprawdzają się gazy szlachetne, szczególnie stosowany przez Internorm argon. Szyba zespolona z 3 tafli szkła wykazuje nieporównywalnie lepszą izolacyjność właśnie dzięki aż dwóm komorom wypełnionym argonem – każda z nich zatrzymuje pewną część ciepła. Dzięki temu okna trzyszybowe osiągają nieporównywalnie niższą przenikalność cieplną – w przypadku okien Internorm nawet poniżej 0,65 W/m2K. Są to zatem okna w pełni pasywne, które w znaczący sposób obniżą Twoje przyszłe rachunki za ogrzewanie..

Zabezpieczenia antywłamaniowe bez dopłaty

W tym roku Internorm stawia także na bezpieczeństwo. Producent postanowił skierować swoją propozycję przede wszystkim do tych, którym zależy na ochronie majątku, dlatego w ramach OKiennej Promocji dostaniemy okucia antywłamaniowe klasy RC 2 w cenie standardowego systemu ryglowania. Zniżka dotyczy flagowych produktów Internorm – okna drewniano-aluminiowego HF 410 i PCV-aluminiowego KF 410.

Trzeba przyznać, że zabezpieczenia przed włamaniem od Internorm wyróżniają się solidnością spośród innych produktów na rynku. Firma może pochwalić się niezależnym certyfikatem bezpieczeństwa RC2 dla wszystkich okien antywłamaniowych. Doskonale pamiętamy test odporności okna KF 500 , który zrobił furorę na targach BUDMA!

OKienna Promocja – czy warto?

Na jaką oszczędność możemy liczyć, zamawiając okna Internorm tej zimy? Sprawdźmy opłacalność promocji na przykładzie okna PCV-aluminiowego KF 410 o wymiarach 70 cm x 145 cm. Jego pole powierzchni to około 1 m2. Oszczędność na trzeciej szybie wynosi 230 zł/m², a okucia antywłamaniowe dostaniemy w cenie standardowych, czyli o 120 zł taniej. Zatem na takim oknie zaoszczędzimy w sumie około 350 złotych za metr kwadratowy. Pamiętajmy, że to tylko jedno nieduże okno – wielu z nas posiada większe przeszklenia i zazwyczaj wymieniamy wszystkie okna w domu, a przynajmniej w jednym pokoju. Dlatego zniżka okaże się znacząco większa jeśli przemnożymy tę wartość przez ilość okien, jakich potrzebujemy!

Więcej na stronie: https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/oferta-specjalna-internorm/

INTERNORM
press box