Just Dance 2019: mikołajkowy bonus od Prezenty Expert

Jesteś fanem gry Just Dance® 2019? Ucieszy Cię mikołajkowy prezent od sieci Prezenty Expert – bezpłatny dostęp do FIRE ON THE FLOOR – MICHELLE DELAMOR, którym wzbogacisz swoją playlistę utworów tanecznych. Z gratisowego kodu można korzystać do końca roku.

Sieć Prezenty Expert wspólnie z Ubisoft® przygotowała mikołajkową niespodziankę dla wszystkich użytkowników gry Just Dance® 2019. Wystarczy wpisać kod „JustDanceMediaExpert”, by po chwili cieszyć się nowym utworem w playliście – FIRE ON THE FLOOR – MICHELLE DELAMOR. Z bezpłatnej funkcjonalności mogą korzystać gracze, którzy już pierwsze kroki taneczne z Just Dance® 2019 mają za sobą, jak również i ci, którzy dopiero grę zakupią lub otrzymają w ramach świątecznych prezentów. Odblokowanie utworu powyższym kodem będzie możliwe do końca 2018 roku.

Just Dance® 2019 to kolejna edycja niezwykle popularnych gier rytmicznych, które już od kilku lat wydaje Ubisoft®. Celem gry jest podnoszenie swoich umiejętności tanecznych poprzez możliwie najwierniejsze odwzorowanie ruchów, które widzimy na ekranie telewizora. Do dyspozycji gracza jest 40 utworów muzycznych z różnymi układami tanecznymi. Od dziś do tej listy możemy dodać jeden utwór od sieci Prezenty Expert. Gra jest bez wątpienia pozycją obowiązkową w kolekcji wszystkich entuzjastów tańca, poszukiwaczy trendów choreograficznych i fanów aktywnej rozrywki przed konsolą lub komputerem.

Jak twierdzi Ubisoft®, Just Dance® 2019 rozpoznaje taneczne zwyczaje gracza i sugeruje konkretną zawartość, która może mu się spodobać. Dostępna jest gotowa playlista i rekomendacja na każdy nastrój i chwilę, dzięki czemu gracze mogą z łatwością personalizować swoje występy. Opcja jednoczesnej rozgrywki dla aż sześciu graczy z pewnością zapewni mnóstwo zabawy podczas spotkań z przyjaciółmi.

Najnowsze informacje dotyczące Just Dance 2019 są dostępne na stronie: www.justdancegame.com .

Media Expert
press box