Pomocnik każdego mężczyzny – golarka męska 6w1 MSR901

Regularne golenie to nawyk większości mężczyzn. Niektórzy wykonują tę czynność nawet codziennie. W takiej sytuacji ważne jest, by maszynka była wygodna, ergonomiczna, ale przede wszystkim dokładnie spełniała swoje zadanie, czyli goliła zarost tak jak życzy sobie tego jej użytkownik. Golarka męska MSR901 marki Blaupunkt nie tylko spełnia powyższe oczekiwania, ale oferuje jeszcze więcej korzyści. Dzięki perfekcyjnie skomponowanym funkcjom, z pewnością stanie się nieodłącznym partnerem każdego mężczyzny.

Przy pomocy modelu MSR901 golenie, pielęgnacja zarostu czy strzyżenie włosów przestaną kojarzyć się z przykrym obowiązkiem, nie będą zajmować już dużo czasu i powodować dyskomfortu. Gładka, dobrze ogolona twarz, zadbana broda czy idealnie przycięta fryzura z pewnością przekonają każdego mężczyznę, że warto zadbać o swój wygląd z maszynką MSR901.

Trzy niezależne głowice golące, w które wyposażono golarkę, idealnie dopasowują się do konturów twarzy i szyi, a system równomiernego rozłożenia nacisku zapewnia optymalne golenie. Dzięki zastosowaniu technologii Multi-D shave użytkownik nie doświadczy problemu z niedostępnym dla golarki zarostem. Komfortu golenia dopełniają potrójne pierścienie tnące 3D-Blue Cut, których grubość wynosi zaledwie 0,1 mm. Jest to rozwinięcie i dopracowanie  dobrze już znanej i cenionej technologii Hi-Precision Cut. Zmieniono pewne elementy konstrukcyjne, mocowania wewnętrzne ostrzy oraz podniesiono efektywność zbierania włosków przez folię głowicy golącej. Modyfikacje te pozwoliły na osiągniecie jeszcze dokładniejszego, a zarazem delikatniejszego dla skóry golenia. Poprawił się również komfort pracy z urządzeniem, gdyż golarka działa zdecydowanie ciszej. Uwagę zwraca również kształt otworów w głowicach golących, który pozwala golić zarówno najdrobniejszy zarost, tuż przy samej skórze, jak i ten trochę dłuższy np. kilkudniowy.

Dla mężczyzn ceniących wygodę golenia, posiadających regularny zarost, producent przygotował nasadkę z foliowym systemem tnącym, którą prowadzi się wzdłuż zarostu. Dzięki temu golenie jest jeszcze dokładniejsze, gdyż usuwane są nawet najdrobniejsze włoski.

Wszystkie głowice golące zostały zaprojektowane w taki sposób, by minimalizować ryzyko podrażnień, nawet na skórze wrażliwej. Użytkownik nie będzie więc musiał martwić się o zaczerwienienia, czy drobne rany po goleniu. Mężczyzn o delikatnej skórze ucieszy również możliwość golenia „na mokro”, z dodatkiem pianki lub żelu do golenia.

Do pielęgnacji dłuższego zarostu, jak np. brody, producent poleca wykorzystanie nasadki strzyżącej. Powoli przesuwając urządzenie po zaroście „pod włos” z łatwością można nadać brodzie właściwy kształt lub skrócić ją do odpowiedniej długości.

Maszynka do golenia pozwoli również zadbać o fryzurę. Do obcięcia włosów wystarczy wykorzystać nasadkę strzyżącą i jedną z trzech dołączonych do zestawu nasadek grzebieniowych (3/6/9 mm). 

Jednak to nie wszystkie możliwości jakie oferuje swojemu użytkownikowi model MSR901. Wyposażono go bowiem w kompletny zestaw do higieny twarzy zawierający trymer, który pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia z uszu i nosa, szczoteczkę oczyszczającą twarz z zanieczyszczeń kumulowanych przez cały dzień, a także nasadkę masującą, dzięki której poprawia się ukrwienie skóry twarzy i pobudza się ją do regeneracji. 

Każdy nowoczesny mężczyzna, dbający o swój wygląd, z pewnością doceni ten bogaty zestaw akcesoriów.

Golarka męska MSR901 działa w trybie bezprzewodowym, z możliwością podłączenia do zasilania sieciowego. Wysokiej jakości akumulator litowy, którego pełne naładowanie trwa tylko 90 minut, pozwala na korzystanie z urządzenia nawet przez 1 godzinę. To czas, w którym bez problemu można zadbać o wymagający zarost i elegancko przystrzyc włosy.

Wyświetlacz, który znajdujący się w uchwycie golarki wskazuje pozostały czas pracy baterii, dzięki czemu użytkownik wie ile czasy maszynka będzie pracowała na baterii. W przypadku rozładowania akumulatora, golarkę można podłączyć do prądu i kontynuować  golenie.

Model MSR901 jest chroniony przed skutkami kontaktu z wodą na poziomie IPX7, czyli można z niego skorzystać pod prysznicem bądź w wannie, a także bez obaw umyć pod bieżącą wodą.

Ergonomiczny kształt maszynki zapewnia, że idealnie dopasowuje się ona do ręki, dzięki czemu nie odczuwa się dyskomfortu, nawet w trakcie dłuższej pracy z urządzeniem.

Specyfikacja techniczna:

 • Potrójne pierścienie tnące 3D-Blue Cut
 • Opatentowana technologia głowic tnących o grubości zaledwie 0,1 mm
 • 3 precyzyjne głowice dopasowujące się do kształtu twarzy (Multi-D shave)
 • Wodoodporna IPX7
 • Wyświetlacz wskazujący pozostały czas pracy baterii
 • Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
 • Kompletny zestaw do higieny męskiej: golenie, strzyżenie, czyszczenie, masaż
 • 3 nasadki grzebieniowe w komplecie
 • (3/6/9  mm)
 • Do 60 minut pracy bez konieczności ładowania, 90 minut do pełnego naładowania baterii
 • Wysokiej jakości litowe baterie bez efektu pamięci
 • Kod EAN:  5901750503337

Sugerowana cena detaliczna brutto: 299 zł

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box