Red Friday – cenowe hity w MediaMarkt

W pierwszy weekend listopada MediaMarkt zaproponuje swoim klientom wyjątkowe promocje. W ramach akcji Red Friday, w dniach 2-4 listopada, na fanów nowoczesnych technologii będą czekały setki produktów w specjalnych cenach. Można ich szukać na stronie mediamarkt.pl oraz w sklepach stacjonarnych sieci w całej Polsce.

Elektronika użytkowa stanowi nieodzowne wyposażenie każdego domu i biura. Zaawansowane technologicznie urządzenia pomagają nam w czynnościach domowych, w pracy i nauce. Umożliwiają też doskonałą rozrywkę, wspierają zdrowy i aktywny styl życia. Polacy kochają elektronikę i chętnie odwiedzają wyspecjalizowane sklepy w poszukiwaniu nowinek technologicznych. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, MediaMarkt oferuje szeroki asortyment najnowszych urządzeń. Dodatkowo, marka organizuje szereg specjalnych akcji promocyjnych, dzięki którym polscy konsumenci mogą zaopatrzyć się w wymarzone sprzęty i gadżety w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Klienci, którzy nie mogą się doczekać Czarnego Piątku, będą mogli już teraz skorzystać z ciekawych promocji – 2 listopada startuje trzydniowa akcja MediaMarkt pod hasłem Red Friday. To doskonały moment, by wymienić swój sprzęt na nowszy lub sprawić sobie prezent jeszcze przed Gwiazdką. Wybór jest ogromny, ponieważ MediaMarkt zaproponuje klientom specjalne oferty we wszystkich kategoriach produktowych. – mówi Ireneusz Zygmunt, dyrektor zakupu MediaMarkt.

W sklepie internetowym mediamarkt.pl można zamówić towary z dostawą do domu lub odebrać je bezpłatnie w wybranym sklepie stacjonarnym tej sieci. Co więcej, można od razu zamówić także dodatkowe usługi, dzięki którym sprzęt będzie szybko gotowy do użytkowania – na przykład pierwszą instalację, przegrywanie danych na nowe urządzenie czy zabezpieczenie ekranu szybą lub folią ochronną. Jeśli przy okazji chcemy pozbyć się starych urządzeń, możemy je nieodpłatnie oddać w sklepach MediaMarkt.

MediaMarktSaturn Polska
press box