Wymień starą konsolę na nowy Xbox One X i odbierz grę EA SPORTS FIFA 19 za 1 złotówkę!

– Media Expert startuje z wrześniową promocją dla graczy.

Sieć Media Expert przygotowała specjalną promocję dla wszystkich fanów konsol Xbox. Oddając swojego Xbox 360, otrzymamy rabat na zakup Xbox One X. Klienci, którzy skorzystają z tej okazji w dniach 1-21 września odbiorą również kupon na zakup premierowej gry EA SPORTS™ FIFA 19 za jedyną „złotówkę”.

Wrzesień to świetny czas na wymianę starych konsol Xbox! A to za sprawą Media Expert, która oferuje 250 złotych rabatu na zakup nowego Xbox One X. By odebrać zniżkę, wystarczy w dowolnym z ponad 450 elektromarketów tej sieci zdać wysłużone już modele Xbox 360 Core, Premium, Elite, Slim lub Super Slim. W ramach akcji otrzymamy również kupon na zakup gry EA SPORTS™ FIFA 19 za złotówkę. To doskonała wiadomość dla wszystkich graczy, którzy odliczają godziny do premiery tej gry, która zaplanowana jest już na 28 września.

Z promocji można skorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych, w terminie od 1 do 21 września 2018 r. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie https://www.mediaexpert.pl/lp,4227-microsoft-wymien-stare-na-nowe

Xbox One X to najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje najwyższą mocą obliczeniową spośród tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki temu możliwe jest wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Użytkownicy docenią też bogactwo tekstur, szybką animację i krótki czas ładowania rozrywki nawet na telewizorach mniej zaawansowanych technologicznie, w tym w standardzie Full HD 1080p.

Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbudowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu. Urządzenie wykorzystuje technologię High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Więcej informacji o produkcie na stronie http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one-x .

Media Expert
press box