Wielkie otwarcie MediaMarkt w Lubinie

MediaMarkt zawitał do Lubina. Sklep tej popularnej sieci pojawił się w galerii handlowej Cuprum Arena. Z okazji otwarcia, od 17 sierpnia klienci sklepu mogą liczyć na ciekawą ofertę promocyjną i technologiczne atrakcje dla całej rodziny.

MediaMarkt jest znany polskim konsumentom jako sieć handlowa oferująca pełen asortyment elektroniki użytkowej oraz kompleksową obsługę. W związku z otwarciem nowego sklepu w galerii Cuprum Arena, na klientów będzie czekała ciekawa oferta promocyjna obowiązująca od 17 sierpnia do wyczerpania zapasów, np.:

– laptop HP 15,6” 15-RA070NW N3060/4G/500G/INT/W10 za 999 zł
– smartfon Samung GALAXY J7 (2017) LTE DS. za 799 zł
– tablet Samsung SM-T560NZKAXEO T560 TAB E 9.6 WIFI 8GB za 399 zł
– telewizor Blaupunkt 40” BLA-40/133O-WB-11B-FGBQKUP-EU za 799 zł
– pralka BEKO SWRE7512XWW2 za 899 zł

Ponadto, w dniach 17-22.08.2018 będzie można skorzystać z rabatu 23% na wszystkie usługi MediaMarkt, w tym np. szybkie naprawy smartfonów, dostawa do domu, konfiguracja
i instalacja urządzeń, pierwsze uruchomienie komputera i tabletu, przegrywanie danych, zabezpieczenie ekranu tabletu lub smartfona folią lub szybą ochronną.

Otwarcie nowego sklepu to również doskonała okazja, by pokazać klientom, że zakupy
w MediaMarkt mogą być jednocześnie przyjemnością i wspaniałą rozrywką dla całej rodziny.

Warto odwiedzić sklep w dniach 17-18 sierpnia również z najmłodszymi członkami rodziny. MediaMarkt zapewni im doskonałą zabawę w towarzystwie żywej maskotki Tytusa, bohatera kultowych komiksów. Każdy będzie mógł zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie
i wydrukować je bezpłatnie w punkcie CEWE.

17 sierpnia sklep zaprosi dzieci na warsztaty z robotyki TechForKids. To wielka gratka dla wszystkich, którzy są fanami klocków Lego i chcieliby rozpocząć swoją przygodę
z programowaniem zbudowanych własnoręcznie mini-robotów. Po stworzeniu konstrukcji dzieci nauczą się, jak je zaprogramować, aby mogły się poruszać i wykonywać polecenia. Na koniec warsztatów młodzi konstruktorzy będą mogli w praktyce ocenić efekty swojej pracy podczas emocjonującej „bitwy robotów”. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają upominki.

MediaMarkt wychodzi poza standardową rolę sklepu. Chcemy być dla naszych klientów przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii oferując im szeroki asortyment, fachowe doradztwo i zapewniając wyjątkowe doświadczenia zakupowe.  – mówi Marta Kańska-Klonowska, dyrektor sklepu MediaMarkt w Lubinie.

Nowy sklep MediaMarkt mieści się na poziomie II galerii handlowej Cuprum Arena i zastąpił markę Saturn, która była obecna dotychczas w tej lokalizacji.

MediaMarktSaturn Polska
press box