Baterie alkaliczne i pastylkowe w portfolio marki Blaupunkt

Kolejna kategoria w portfolio firmy jest wynikiem wysokiej pozycji marki Blaupunkt na rynku, a także jej ciągłym rozwojem i dynamicznym wzrostem  liczby produktów w ofercie.

Baterie alkaliczne Blaupunkt, dzięki unikalnej konstrukcji, są dobrze dostosowane do wszystkich urządzeń od pilota do aparatu cyfrowego. Niezawodne i przystępne cenowo są idealnym i wszechstronnym źródłem zasilania, gwarantującym długi czas pracy i niezawodność, a także bezpieczeństwo użytkowania. W portfolio marki Blaupunkt znajdują się baterie typu AA oraz AAA, wykorzystywane głównie do różnego rodzaju urządzeń przenośnych, pilotów czy zabawek.  W ofercie baterii alkalicznych dostępne są modele 9V 6LR61 oraz 1,5V typu LR14 i LR20, które znajdują zastosowanie głównie w przenośnych radioodtwarzaczach, latarkach, zabawkach czy urządzeniach codziennego użytku, jak np. piloty do zdalnego sterowania zabawkami.

Baterie pastylkowe Blaupunkt są bardzo lekkie i opierają się na wysokiej jakości konstrukcji. Znajdą zastosowanie w wielu produktach takich jak urządzenia kuchenne, wagi łazienkowe, piloty czy odtwarzacze Mp3. W portfolio znajdują się baterie 3V typu CR2016 oraz CR2032 wykorzystywane głównie do zegarków, pilotów samochodowych, wag kuchennych oraz innych przenośnych urządzeń o szerokim zastosowaniu.

Skuteczność baterii Blaupunkt jest stale monitorowana i rozwijana podczas produkcji. Zgodność z najnowszymi standardami międzynarodowymi gwarantują testy wykonywane w trzech niezależnych laboratoriach.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box