xData przyspieszy rozwój twojego biznesu

VECTO, warszawska spółka IT, promuje nową usługę optymalizacji baz danych. xData skutecznie zdefiniuje słabe ogniwa oraz umożliwi dopasowanie rozwiązań, które znacząco poprawiają funkcjonalność oraz szybkość generowanych przez system danych. Dotychczasowe wdrożenia usługi wskazują nawet na kilkusetprocentowe wzrosty wydajności, które bezpośrednio przekładają się na oszczędności i wzmocnienie konkurencyjności biznesu.

Czas to pieniądz, a maksyma ta ma szczególne znaczenie w obszarze rozwiązań informatycznych. Świat przyspiesza, podaż informacji stale wzrasta, ale skraca się czas jej pozyskania. Klienci oczekują szybkości w działaniu, precyzyjnego zaspakajania potrzeb i bezpieczeństwa transakcji, firmy zaś gwarancji optymalizacji i stabilności produkcji oraz eliminacji słabych ogniw w strukturze informatycznej. Naprzeciw tym potrzebom wyszła spółka VECTO, której nowa usługa – xData zapewnia znaczące wzrosty wydajności baz danych i systemów informatycznych. „Penetrujemy funkcjonujące bazy danych, definiujemy najsłabsze ich obszary oraz wdrażamy rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć nawet kilkusetprocentowe wzrosty wydajności całej infrastruktury. Nasze wdrożenia bezpośrednio przekładają się na ograniczenie kosztów nieefektywnych baz danych, skrócenie procesów przetwarzania informacji, a co za tym idzie – zapewnienie warunków do uwolnienia pełnego potencjału biznesowego naszych klientów.” – chwali usługę Jakub Wychowański z VECTO.

Wspomniane skrócenie przetwarzania danych to wyraźne oczekiwanie nie tylko menedżerów odpowiedzialnych za procesy produkcyjne w firmach, ale i wszystkich użytkowników sieci internetowej. Potwierdzeniem tego są fakty. Dostępne dane wskazują, że:

1. Każda sekunda opóźnienia podczas ładowania strony oznacza utratę 11 proc. wyświetleń.
2. 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby konwersji o 7 proc.
3. Spowolnienie aplikacji o 1 sekundę powoduje zmniejszenie satysfakcji klienta o 16 proc.
4. 75 proc. użytkowników rezygnuje z otwarcia aplikacji, jeżeli otwiera się ona dłużej niż 3 sekundy.

xData swoją skuteczność opiera na dwóch fundamentach. Pierwszym jest  wieloletnie doświadczenie VECTO we wdrażaniu systemów IT w polskich firmach oraz współpraca z czołowymi, światowymi producentami innowacyjnych narzędzi informatycznych. Drugim elementem jest precyzyjna analiza, obejmująca wielopłaszczyznowe audyty całej struktury IT. Badanie zebranych materiałów pozwala inżynierom spółki zaprojektować rozwiązania, które znacząco poprawiają efektywność działania bazy. Spółka VECTO jest tak pewna kompetencji zespołu xData, że proponuje swoim klientom współpracę w modelu pay-as-you-grow, uzależniającą poniesienie kosztów optymalizacji od skuteczności wdrożonych rozwiązań. Innymi słowy, jeśli VECTO nie poprawi wydajności bazy danych do zakładanego z góry poziomu, firma nie poniesie kosztów optymalizacji. „Nie jest to jednak szalona strategia zdobywania intratnych kontraktów, a pewność, że wielowątkowe audyty, zgromadzony know-how oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii IT, pozwalają nam tworzyć rozwiązania szyte na miarę, uwzględniające aktualne i prognozowane potrzeby przedsiębiorstw. Jesteśmy dumni, że zrealizowane optymalizacje baz danych bezpośrednio przekładają się na wzrost konkurencyjności naszych klientów.” – dodaje Jakub Wychowański.

Więcej informacji:
http://vecto.pl/xdata
https://youtu.be/ufz0yqLLfEs – materiał filmowy „Jak przyśpieszyć Twój biznes?
www.vecto.pl

VECTO