Kolejny MediaMarkt w Katowicach

Jesienią MediaMarkt uruchomi nowy sklep w Katowicach. Będzie on zlokalizowany w atrakcyjnym obiekcie handlowym, jakim jest Galeria Libero. Mieszkańcy aglomeracji śląskiej zyskają kolejny nowoczesny market z bogatą ofertą najnowszej elektroniki użytkowej.

Sieć sklepów MediaMarkt w ciągu dwóch dekad obecności na polskim rynku zbudowała silną pozycję i stała się ulubionym miejscem zakupów nowoczesnych urządzeń dla domu i biura. Strategia firmy zakłada docieranie do klientów poprzez wszystkie dostępne kanały sprzedaży. Rozwój organiczny dotyczy zarówno mniejszych miejscowości, jak i dużych ośrodków.

Nie mogło zabraknąć MediaMarkt w tak atrakcyjnym obiekcie handlowym. Ambicją każdej sieci dystrybucyjnej jest skuteczne docieranie ze swoją ofertą do konsumentów w regionie o tak dużym potencjale rynkowym. W Katowicach działamy z sukcesem od lat i to skłoniło nas do dalszego rozwoju w tym mieście. – mówi Marcin Rosati, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Z każdym nowym otwarciem MediaMarkt ulepsza swój koncept aranżacji i prezentacji produktów. Klienci nowego sklepu mogą zatem spodziewać się nowoczesnej przestrzeni handlowej przygotowaniej zgonie ze światowymi trendami w branży. MediaMarkt zapewni nie tylko szeroką gamę urządzeń, ale także fachowe doradztwo i dodatkowe usługi, które pomogą w pełni wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu.

Od 2003 roku mieszkańcy miasta chętnie korzystają z oferty sklepu MediaMarkt przy ul. Alpejskiej 6. W lipcu MediaMarkt pojawi się również w Silesia City Center, gdzie obecnie działa market Saturn. Będzie to jeden z pierwszych sklepów, który zmieni szyld na MediaMarkt, zgodnie z realizowaną strategią połączenia obu marek.

MediaMarktSaturn Polska
press box