MediaMarkt w CH Okęcie – nowy wymiar zakupów

MediaMarkt przy Al. Krakowska 61 w Warszawie został zmodernizowany i obecnie jest to najnowocześniejszy sklep RTV AGD w Polsce. Inspirujące prezentacje produktów, kompleksowy wybór najnowszego sprzętu i komfortowe warunki do poznawania nowych technologii – to wszystko czeka na klientów nowego MediaMarkt. Z okazji otwarcia w nowym kształcie sklep przygotował dla klientów atrakcyjną ofertę promocyjną obowiązującą od 7 do 9 czerwca br.

MediaMarkt od 20 lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników nowych technologii poszukujących kompleksowej oferty produktów w najlepszej cenie oraz fachowej obsługi. Sklepy sieci zapewniają polskim konsumentom idealne warunki do poznawania najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych, wykraczając poza standardową rolę sklepu.

Warszawski MediaMarkt, zlokalizowany przy Al. Krakowskiej 61, został gruntownie przebudowany i zaaranżowany zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, aby zapewnić swoim klientom jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe. Jest to obecnie najnowocześniejsza powierzchnia handlowa w Polsce.

Zmodernizowany sklep zaskakuje designem, niestandardowymi, interaktywnymi ekspozycjami oraz szerokim wyborem nowinek technologicznych. Nowoczesna strefa gamingowa z pewnością spełni oczekiwania wszystkich graczy myślących o zakupie nowoczesnego sprzętu i pozwoli przetestować najnowsze gry. Fanów zdrowego stylu życia z pewnością zainteresuje nowoczesna strefa fit. Nowością jest również strefa nowoczesnej kuchni i gotowania, gdzie będą organizowane pokazy kulinarne i degustacje.

Branża RTV/AGD podlega najbardziej dynamicznym zmianom, co z kolei wpływa na zmianę potrzeb konsumentów. Biorąc na siebie rolę przewodnika po świecie nowych technologii pokazujemy naszym klientom, jak bardzo mogą one ułatwiać codzienne życie, ale również jak mogą dostarczać przyjemności i nowych wrażeń w realizacji pasji. – mówi Roman Lubczyk, dyrektor marketu MediaMarkt w centrum handlowym Okęcie. – W naszym sklepie klienci mogą swobodnie zapoznać się z ofertą, przetestować wiele urządzeń oraz skorzystać z profesjonalnych porad personelu, który zawsze chętnie dzieli się wiedzą.

Wyróżnikiem MediaMarkt na rynku jest kompleksowość oferowanych usług. Sklep oferuje m.in. dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, przegrywanie danych z urządzeń oraz zabezpieczenie tabletów i smartfonów folią lub szybą ochronną. Nowością będzie możliwość ekspresowych napraw smartfonów. W markecie można również kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe, wywołać zdjęcia, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+. Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów.

Z okazji otwarcia sklepu w nowym kształcie na klientów czeka specjalna oferta produktowa, obowiązująca od 6 do 9 czerwca br. Wybrane produkty z oferty promocyjnej:

– elegancki smartfon Samsung Galaxy A5 2017 za 980 zł
– idealny do przeżywania piłkarskich emocji telewizor Samsung UE 55 MU 6442 w cenie 2350 zł
  lub telewizor Philips 55 POS 9002 OLED z technologią Ambilight w cenie 5270 zł
– zestaw Amica składający się z płyty gazowej PGX 6610 i piekarnika EB 8564 za 1480 zł
– ekspres do kawy De Longhi ECAM 22.110 B w cenie 995 zł.

MediaMarktSaturn Polska
press box