Salon Intimissimi w Złotych Tarasach!

W czwartek, 7 czerwca, w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się otwarcie nowego sklepu Intimissimi. W salonie marki umiejscowionym na poziomie 0 klienci będą mogli kupić elegancką bieliznę i akcesoria oraz najwyższej jakości odzież.

Z okazji otwarcia, marka przygotowała wyjątkową niespodziankę. 8 czerwca,
w ramach akcji ,,Flower invasion”, wszyscy klienci, którzy zrobią zakupy w salonie Intimissimi, otrzymają piękne, świeże kwiaty.

Założona w 1996 roku marka Intimissimi podbiła rynek bieliźniany dzięki swoim wyjątkowym atrybutom, takim jak styl oraz urok, co w krótkim okresie czasu pozwoliło marce zająć pozycję lidera w tym sektorze. Marka oferuje modne wzory, które są na bieżąco odświeżane, wyprzedzając sezonowe trendy oraz spełniając wymagania i pragnienia każdej kobiety. Obszerna oferta produktów charakteryzuje się szczególną dbałością o wysokiej jakości materiały oraz kroje, zarówno w kolekcji basic oraz w kolekcjach bardziej ekskluzywnych. Przepisem na sukces marki jest modny produkt oferowany w korzystnym stosunku jakości do ceny. Obecnie marka liczy ponad 1 390 sklepów obecnych w ponad 38 krajach na świecie.
 
Więcej informacji na www.zlotetarasy.pl