Akcja, w której każdy może pomóc

Sklep internetowy redcoon.pl rozpoczął rok niezwykle aktywnie. Dał się już poznać z proekologicznych działań w styczniowej akcji promocyjnej, w ramach której klienci sklepu otrzymywali rabaty na zakup energooszczędnego sprzętu AGD. Tym razem sklep wychodzi dalej. Od 20 lutego trwa organizowana przez redcoon.pl akcja charytatywna na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. To kolejny etap rozpoczętej w ubiegłym roku kampanii „Lepsza strona elektroniki 10/10”.

redcoon.pl to wyjątkowy sklep internetowy z elektroniką użytkową, który stale udoskonala serwis we współpracy ze swoimi klientami w ramach kampanii „Lepsza strona elektroniki 10/10”. Teraz sklep rozszerzył ją o akcję charytatywną na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Kilka miesięcy temu redcoon.pl zaprosił swoich użytkowników do zgłaszania sugestii dotyczących modernizacji i rozwoju internetowej platformy zakupowej.

Teraz dodatkową motywacją dla klientów sklepu jest nowa inicjatywa – „Akcja, w której każdy może pomóc”. Wystarczy zostawić opinię o zakupionym produkcje na stronie sklepu redcoon.pl i w serwisie ceneo.pl. Za każdą opinię sklep przeznaczy 1 zł na rzecz akcji. Zebrana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu z asortymentu sklepu dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Pod uwagę będą brane obiektywne opinie składające się z minimum 50 znaków i wystawione w okresie od 20 lutego do 20 marca.

Realizując strategię społecznej odpowiedzialności podejmujemy różne działania, a dzięki tej akcji udało nam się zaangażować w nie również naszych klientów. – mówi Marcin Opaliński, E-commerce Marketing Manager.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie redcoon.pl

redcoon.pl
press box