Electronics Show 2018 – pierwsze w Polsce międzynarodowe targi elektroniki użytkowej

Już wkrótce fani nowoczesnych technologii będą mogli uczestniczyć w pierwszym i największym w Polsce wydarzeniu technologicznym. W dniach 13-15 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie obędą się międzynarodowe targi Electronics Show 2018. Partnerem strategicznym wydarzenia jest sieć handlowa MediaMarkt.

Nowoczesne urządzenia stanowią nieodłączny element życia – ułatwiają wykonywanie codziennych zadań, a wielu z nas chętnie sięga po elektronikę również w czasie wolnym. Korzystają z niej użytkownicy z każdej grupy wiekowej, miłośnicy dobrej rozwryki, spotu i zdrowego stylu życia.

Rynek elektroniki użytkowej to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż. Jej rozwój stymulują zmieniające się potrzeby konsumentów i związane z tym zmiany społeczne zachodzące w wyniku postępu technologicznego, szczególnie mam tu na myśli technologie mobilne. Electronics Show to odpowiedź na potrzeby użytkowników i pasjonatów nowych technologii, którzy chcą być na bieżąco ze światowymi trendami.  – mówi Marcin Rosati, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Podczas kwietniowych targów Electronics Show światowi producenci zaprezentują najnowsze rozwiązania, technologie i urządzenia. Odwiedzający będą mogli skorzystać z porad specjalistów i dowiedzieć się, jak w praktyce zastosować najnowsze technologie w domu i biurze. Nie zabraknie atrakcji dla fanów urządzeń mobilnych, miłośników sportu i cyfrowej rozrywki. Podczas wydarzenia zobaczymy efektowne i dynamiczne prezentacje oraz pokazy. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. W programie znajdą się również ciekawe konferencje z udziałem ekspertów. W Strefie Kosmicznej będzie można poszerzyć wiedzę o wszechświecie i przekonać się, jak technologie kosmiczne przenikają do codziennego życia.

Electronics Show to wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku i okazja do odkrywania fascynującego cyfrowego świata. Wśród wystawców znajdą się ulubione marki polskich konsumentów, które zapewnią interaktywne, dynamiczne prezentacje swoich produktów i rozwiązań. – mówi Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu sieci MediaMarkt.

Electronics Show to rozrywka i edukacja dla całej rodziny. Podczas pokazów, spotkań i eventów na scenie głównej eksperci w pasjonujący sposób opowiedzą o najnowocześniejszych technologiach i ich zastosowaniu w codziennym życiu.

MediaMarkt
press box