Media Expert w warszawskiej Galerii Rondo Wiatraczna


Już 28 lutego, w Galerii Rondo Wiatraczna nastąpi inauguracja działalności nowego elektromarketu sieci Media Expert w Warszawie.

Elektromarket Media Expert zajmie centralną część pierwszego piętra Galerii Rondo Wiatraczna. Na łącznej powierzchni prawie 800 m.kw. zaplanowano ekspozycję najnowszych produktów RTV/AGD, multimediów oraz elektroniki użytkowej. Na miejscu będzie można skorzystać z porad konsultantów, a także obsługi doradców kredytowych. W elektromarkecie odbierzemy również zakupy zrobione w sklepie internetowym MediaExpert.pl.

Przypomnijmy – Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od ponad 15 lat, dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa 440 elektromarketów.

Elektromarket w Galerii Rondo Wiatraczna jest już drugim punktem sprzedaży sieci Media Expert w Warszawie. Pierwszy z nich został otwarty w zeszłym roku na ul. Łopuszańskiej 22.

„Galeria Rondo Wiatraczna ma szansę nawiązać do bogatej tradycji handlowej Universamu, stanowiącego przez lata jeden z najważniejszych obiektów handlowych prawobrzeżnej Warszawy. Cieszymy się bardzo, że będziemy mieli swój udział w napisaniu nowej historii tego miejsca i mamy nadzieję, że elektromarket sieci Media Expert stanie się chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Pragi i całej Stolicy.”– mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Uroczyste otwarcie: 28 lutego 2018 r., godz. 13.00., Media Expert, Galeria Rondo Wiatraczna, ul. Grochowska 207, Warszawa.

Więcej informacji:  https://sklepy.mediaexpert.pl/warszawa2_grochowska
gazetka promocyjna:  https://sklepy.mediaexpert.pl/warszawa2_grochowska/gazetka#0

Media Expert
press box