Nowe krakowskie marki w Galerii Bronowice

Z początkiem roku 2018 w Galerii Bronowice w Krakowie otwarte zostały dwa nowe salony krakowskich marek. Kategorię usług wzmocnił Mozart Optyk z gabinetem optometrycznym, natomiast kategorię mody męskiej uzupełniła marka NEW MEN Style. Pojawiło się również dodatkowe udogodnienie dla klientów: jest nim kolejna linia komunikacji miejskiej, mająca przystanek nieopodal centrum handlowego. 

Mozart Optyk to krakowska firma istniejąca na rynku od ponad 15 lat, znana z traktowania okularów jako produktu na pograniczu mody i technologii. W swojej szerokiej ofercie posiada soczewki okularowe wielu marek, natomiast specjalizuje się w soczewkach firmy ZEISS. Wybór padł na niemieckiego producenta, ponieważ jego oferta w największym stopniu pozwala dopasować konstrukcję soczewek do indywidualnych potrzeb klientów.
W nowym salonie Mozart Optyk w Galerii Bronowice, mieszczącym się na poziomie 0 i zajmującym ok. 62 m kw. powierzchni, znajduje się także gabinet korekcji wad wzroku, wyposażony w nowoczesny foropter, autorefraktrometr, tonometr oraz system wideocentracji. Dzięki tym urządzeniom specjaliści z salonu mają możliwość dobrania jeszcze dokładniejszej mocy soczewek, co dla klienta  przekłada się na większy komfort widzenia.

Kolejną nowością w ofercie Galerii Bronowice jest salon mody męskiej NEW MEN Style. Prawie 245-metrowy salon nowego najemcy, od 25 lat zajmującego się produkcją i dystrybucją wysokogatunkowych kurtek, garniturów, koszul i krawatów, znajduje się na 1 piętrze. Krakowska firma stawia na wysoki standard wyrobów w połączeniu z konkurencyjnością jakościową i cenową. Dzięki analizie potrzeb rynku mody męskiej i uważnemu śledzeniu trendów oferuje propozycje zarówno dla miłośników klasyki, jak i awangardy. W ofercie znajdują się także kolekcje ślubne i wizytowe.

Oprócz poszerzania oferty zakupowej Galeria Bronowice może pochwalić się również dodatkowym połączeniem komunikacji miejskiej. Do linii miejskich, które dotychczas zatrzymywały się na przystanku nieopodal centrum handlowego, dołączyła teraz kolejna (114), łącząca obiekt z południowo-wschodnią częścią Krakowa. 
– Stawiając na rozwój centrum handlowego i różnorodność oferty, staramy się zaproponować naszym klientom to, czego w danej chwili potrzebują. Dostosowujemy się do dynamicznie zmieniających się wymagań i oczekiwań konsumentów, stąd w naszej ofercie kolejne lokale i usługi, poszerzające propozycję zakupową oraz pozahandlową. Niebawem planujemy kolejne otwarcia – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Galeria Bronowice