Technologiczne urodziny. 10-lecie Saturn Gdańsk


Saturn w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku już od dziesięciu lat towarzyszy mieszkańcom miasta i okolic w odkrywaniu nowoczesnych technologii. Z okazji jubileuszu przygotowany został bogaty program atrakcji, wśród których idealną propozycję dla siebie znajdzie każdy fan cyfrowych innowacji. Pokazy najnowszych urządzeń, konkursy z nagrodami, licytacja markowych produktów, spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce, niespodzianki dla najmłodszych i ciekawe oferty promocyjne – to wszystko czekać będzie na gości w urodzinowy weekend 14-15 października.

W ciągu dziesięciu lat obecności na gdańskim rynku Saturn osiągnął pozycję najchętniej odwiedzanego sklepu z elektroniką użytkową w mieście. – Tak duża popularność to  nie tylko powód do satysfakcji, lecz również potwierdzenie słuszności naszych działań – mówi Krzysztof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Dbamy nie tylko o zapewnienie dostępu do najszerszej oferty nowoczesnych produktów i usług, ale też o aktywne wsparcie naszych klientów w rozwijaniu technologicznych pasji.

Z okazji jubileuszu gdański Saturn przygotował weekend urodzinowych atrakcji. Ciekawą propozycją są z pewnością pokazy nowoczesnych rozwiązań technologicznych. To doskonała okazja do przetestowania wysokiej jakości urządzeń, między innymi marki Manta i Power Audio marki Sony.  Firma JBL zaprezentuje najnowsze rozwiązania i  produkty audio  z naciskiem na takie atuty, jak wodoszczelność i wysoka jakość dźwięku. Klienci będą mogli poznać najnowsze trendy w elektronice użytkowej, na przykład cieszącą się coraz większą popularnością funkcję Smart w telewizorach Samsung, obsługiwanych za pomocą urządzeń mobilnych. Samsung pokaże również, jak zamienić telefon w komputer, zaprosi do przetestowania kamery 360° i zapewni unikalne wrażenia dzięki okularom VR.  Atrakcje czekają na  miłośników zdrowego i aktywnego trybu życia, w którym nowoczesna technologia staje się dziś nieodłącznym towarzyszem. Apple zaprosi ich na ćwiczenia z Apple Watch, prowadzone przez Tomasza Szafranko – mistrza Polski w kulturystyce, a Philips zaprezentuje między innymi wyciskarkę do cytrusów. Na urodzinach nie może zabraknąć dobrej muzyki – wspólnie z Apple i profesjonalnym DJ-em Klienci sklepu Saturn będą mogli poznać tajniki sztuki DJ’skiej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników technologii, którzy chcą poznawać innowacyjne rozwiązania, by w pełni korzystać z nich na co dzień w pracy, rozrywce czy komunikacji – mówi Krzysztof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Podczas prezentacji będzie można poznać najnowsze urządzenia, ale także skorzystać z profesjonalnych, praktycznych porad.

Podczas urodzinowego weekendu będzie również możliwość wygrania wielu nagród w konkursach gamingowym i karaoke oraz wylicytowania atrakcyjnych markowych produktów w cenie wywoławczej już od 1 zł. Będzie można skorzystać z rabatu na zdjęcia od marki Polaroid. Saturn przygotował także niespodzianki dla najmłodszych – czeka na nich malowanie twarzy oraz konkurs plac plastycznych.

– Chcemy, by nasz program urodzinowych atrakcji był nie tylko okazją do dobrej zabawy i rozwijania technologicznych pasji, ale też podziękowaniem dla naszych Klientów za zaufanie, którym nas obdarzają – mówi Krzyszof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania naszego jubileuszu.

Z okazji 10-lecia Saturn Gdańsk przygotował również specjalną ofertę promocyjną na artykuły we wszystkich kategoriach produktowych. Obniżone ceny na wybrane produkty będą obowiązywały od 12 do 15 października.

SATURN
press box