Najnowszy Acer Predator 21X i Pompa Team – moc atrakcji dla fanów gier


Saturn – ulubione centrum odkrywania nowych technologii – zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – promocję laptopa Acer Predator 21X z udziałem znanego zespołu e-sportowców Pompa Team. Premierowa prezentacja urządzenia, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, spotkania oraz rozgrywka na żywo z Pompa Team – te i inne atrakcje dostępne będą w sześciu salonach sieci Saturn w kolejne weekendy. Start akcji już 26 sierpnia w Saturn Gdańsk w Galerii Bałtyckiej.

Rozwój technologii postępuje w szybkim tempie, zaskakując nowymi produktami i rozwiązaniami. W ofercie Saturna znaleźć można wszystkie najbardziej pożądane, premierowe urządzenia znanych marek. Najnowszy Acer Predator 21X to wielka gratka dla wszystkich fanów gier. To pierwszy notebook z zakrzywionym ekranem, zapewniający wyjątkowy, panoramiczny widok. Jest wyposażony w dwie karty NVIDIA® GeForce® GTX 1080 w konfiguracji SLI, obsługujące technologię NVIDIA® G-Sync, która eliminuje efekt smużenia oraz problem rozrywaniem obrazu. Perfekcyjne chłodzenie zapewnia wydajna konstrukcja z pięcioma wentylatorami oraz dziewięcioma rurkami cieplnymi. Gracze docenią z pewnością system Dolby Audio™ Premium, technologię śledzenia wzroku oraz łatwą do wyczucia i precyzyjną mechaniczną klawiaturę.

– Saturn to nie tylko najpełniejsza oferta elektroniki użytkowej – mówi Sławomir Uherek, Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający siecią Saturn. – Ideą naszych działań jest wychodzenie poza tradycyjną definicję sklepu. Chcemy w szerszy sposób odpowiadać na potrzeby miłośników technologii. Tym razem zapraszamy ich na wydarzenia specjalne, podczas których mogą poznać premierowy notebook Acer Predator 21X, odkryć jego innowacyjne funkcje i doświadczyć wyjątkowych doznań, jakich dostarcza nowoczesna technologia.

Już 26 sierpnia w specjalistycznych salonach Saturn rozpoczyna się cykl eventów, promujących Acer Predator 21X. Głównymi gośćmi programu będą członkowie Pompa Team – znanego zespołu gamerów, a wydarzenie rozpocznie unboxing wielkiej skrzyni z „bohaterem” akcji, czyli Acer Predator 21X. Miłośnicy technologicznych nowinek będą mogli poznać wszystkie funkcje oraz specyfikację premierowego urządzenia. Niewątpliwą atrakcją będzie również quiz, w którym do wygrania będą produkty marki Acer oraz możliwość uczestnictwa w konkursie na WGW. Nagrodą główną do zdobycia w nim będzie Acer Predator 21X. Fani Pompa Team nie mogą przegapić rozgrywki na żywo zawodników grupy, wywiadu z nimi, rozmów o gamingu, e-sporcie oraz polecanym przez nich sprzęcie i rozwiązaniach. Będzie można również skorzystać z profesjonalnego doradztwa ekspertów marki Acer. W salonach dostępne będą także ulotki uprawniające do zakupów wybranych produktów 10% taniej.

Wydarzenia odbędą się w następujących salonach:

  • Saturn Gdańsk – Galeria Bałtycka 26-27.08 – start 15.00
  • Saturn Kraków – Galeria Krakowska 02-03.09 – start 15.00
  • Saturn Poznań – Galeria Avenida 09-10.09 – start 16.00
  • Saturn Łódź – Manufaktura 16-17.09 – start 15.00
  • Saturn Katowice – Silesia City Center 23-24.09 – start 15.00
  • Saturn Warszawa – Arkadia 30.09-01.10 – start 15.00

SATURN
(press box)