RABATOLOGIA w SATURNIE. Specjalna wakacyjna oferta

W szczycie sezonu wakacyjnego sieć SATURN przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich fanów technologii. Już 27 lipca startuje akcja RABATOLOGIA, w ramach której wiele produktów będzie dostępnych w cenach obniżonych nawet do 20%. To doskonała okazja, by kupić nowoczesny sprzęt czy wymienić posiadane modele na nowsze rozwiązania. Akcja potrwa do 2 sierpnia.

Sezon wakacyjny to wbrew pozorom okres, w którym intensywnie korzystamy z urządzeń elektronicznych, zwłaszcza tych ułatwiających i umilających podróże. Coraz więcej osób nie wyobraża sobie letniego wyjazdu bez smartfona, aparatu fotograficznego czy laptopa. W wakacyjnej walizce nie może zabraknąć urządzeń elektronicznych, które pozwolą cieszyć się wolnym czasem, ale też uwiecznić najciekawsze momenty i dzielić się nimi z przyjaciółmi.

– Sezon urlopowy jest doskonałym czasem na zakupy nowoczesnych urządzeń, które nie tylko pomogą nam w codziennych obowiązkach, ale również w realizacji pasji – mówi Tomasz Wawszczyk, Dyrektor Działu Zakupu sieci  SATURN – Branża elektroniki użytkowej jest jedną z najszybciej rozwijających się – niemal każdego dnia pojawiają się kolejne rozwiązania, które w jeszcze lepszym stopniu odpowiadają na potrzeby współczesnych konsumentów. Nasza akcja promocyjna jest znakomitą propozycją dla tych, którzy planują zakup najnowszych technologii w atrakcyjnych cenach.

W ramach RABATOLOGII setki produktów sprzedawanych jest z nawet 20% rabatem. Promocja obejmuje między innymi niezastąpione podczas wakacyjnych wyjazdów nowoczesne smartfony, aparaty czy karty pamięci. Ci, którzy w letnich miesiącach wypoczywają aktywnie, mogą skorzystać z szerokiego wyboru gadżetów z zakresu elektroniki sportowej takich jak smartwatche, kamerki sportowe czy słuchawki. Miłośnikom literatury z pewnością przydadzą się wygodne czytniki ebooków, a podróżującym samochodami pomogą zestawy do nawigacji. Wiele ciekawych propozycji czeka również na  miłośników dobrych filmów i muzyki.

Nabywając nowy sprzęt, warto zapoznać się z jego wszystkimi funkcjonalnościami. We wszystkich sklepach  SATURN urządzenia można przetestować w komfortowych warunkach, a fachowo przeszkoleni doradcy zaprezentują działanie produktów i dostępne funkcje.

Akcja RABATOLOGIA obejmuje wszystkie sklepy stacjonarne sieci SATURN oraz ofertę sklepu internetowego www.saturn.pl .

Przykładowe ceny produktów w akcji RABATOLOGIA:

– konsola Sony PS4 PRO 1TB – 1 592,10,- zł zamiast 1 769,00 zł
– telewizor LG 55UH668V – 3 398,30,- zł zamiast 3 998,00 zł
– aparat Sony A500 – 2 338,20,- zł zamiast 2 598,00 zł
– monitor Samsung LC24FG70FQUXEN – 1 239,20,- zł zamiast 1 549,00 zł
– smartfon Apple IPHONE 7 128GB – 3 329,10,- zł zamiast 3 699,00 zł
– słuchawki Panasonic RP-HJE125E-Y – 25,49,- zł zamiast 29,99 zł

SATURN
press box