Portfolio audio MODECOM coraz większe

Kolejna seria głośników w wydaniu MODECOM, które zajmą niewielką część pomieszczenia, a jednocześnie nim zatrzęsą.

Lada chwila na rynku pojawią się kolejne dwa modele potwierdzające zdolność producenta do antycypowania potrzeb klienta. Są to systemy 2.0 o łącznej mocy 60 oraz 180 Watt, zbudowane w oparciu o wzmacniacze klasy D pracujące w konfiguracji Bi-Amp.

Głośniki oferują odbiorcy szeroki zakres sposobów podłączenia źródła dźwięku:

1. Wejście optyczne
2. Wbudowany moduł Bluetooth 4.0 z obsługą kodeka Apt-X™
3. Złącze RCA

 Za sterowanie wyborem wejścia, a także kontrolę głośności oraz barwy brzmienia odpowiedzialny jest cyfrowy panel umieszczony na jednym z głośników. W zestawie nie zabrakło również bezprzewodowego pilota do sterowania.

Zestawy charakteryzują się nienachalną stylistyką z matowym wykończeniem, dzięki czemu ich obudowy będą bardziej odporne na ślady palców.

Sugerowana cena detaliczna Eclipse 60: 499zł
Sugerowana cena detaliczna Eclipse 180: 699złFirma MODECOMMODECOM, producent tabletów, smartfonów, nawigacji, akcesoriów komputerowych i gamingowych, to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży nowych technologii. Firma MODECOM powstała w roku 1999 dzięki pasji i chęci dostarczenia klientom wysokiej jakości innowacyjnych produktów w atrakcyjnych cenach. MODECOM został doceniony nie tylko przez rynek krajowy, ale także przez rynek zagraniczny m.in. podczas DISTREE EMEA 2015 w Monte Carlo, gdzie przyznano nagrodę Distree Diamond Award (w kategorii tablety) oraz Best Product Innovation dla FreePC – kieszonkowych rozmiarów komputera osobistego. MODECOM od wielu lat skutecznie wdraża strategię marketingu sportowego, m.in. poprzez współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, w ramach której cieszył się tytułem Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Firma współpracowała również z Ekstraklasą, kiedy to na mocy podpisanej umowy posługiwała się tytułem Oficjalnego Partnera Ekstraklasy i jest pierwszą w Polsce firmą z branży IT, która równocześnie została partnerem Ekstraklasy, Kadry Narodowej i klubu piłkarskiego. MODECOM został sponsorem Poznań Game Arena na lata 2016 – 2017, umacniając swoją obecność w grupie graczy. Czasowo zbiegło się to z premierą doskonale przyjętych na rodzimym rynku akcesoriów gamingowych, które szturmem wdarły się również na rynki zagraniczne.

www.modecom.com

MODECOM
press box