Kolejna szykowna klawiatura bezprzewodowa od MODECOM

 Firma MODECOM wprowadza do oferty mobilną klawiaturę MODECOM MC-TPK2 z wbudowanym panelem dotykowym i podświetleniem klawiszy.

Klawiatura ta jest kolejną generacją klawiatury MC-TPK1, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Bez problemu posłuży jako akcesorium komputerowe, ale świetnie sprawdzi się również do SmartTV.

Dużym atutem klawiatury są niewątpliwie podświetlane klawisze z możliwością regulacji jasności. Dzięki temu podczas pracy po zmroku nie potrzebujesz dodatkowego oświetlenia. Posiada ona wbudowany akumulator, który naładować możemy za pomocą dołączonego przewodu microUSB-USB i dowolnego adaptera, lub podłączyć ją do wolnego portu USB w komputerze.

Jedną z przydatnych cech klawiatury MODECOM MC-TPK2 jest wbudowany z prawej strony panel dotykowy z funkcją multi-touch. Dzięki dopracowanemu działaniu przesuwanie, przeciąganie, czy powiększanie jest bardzo przyjemne i komfortowe dla użytkownika. Klawiatura wyposażona jest łącznie w 79 klawiszy, w tym 12 funkcyjnych, które mogą być wykorzystywane m.in. do obsługi programów multimedialnych. W konstrukcji klawiszy wykorzystano mechanizm nożycowy. Jest on dobrze sprawdzonym systemem wykorzystywanym w większości laptopów biznesowych na rynku. Charakteryzuje się wysoką kulturą pracy. Z tego powodu polecany jest zwłaszcza tym, którzy cenią sobie niezawodną pracę klawiszy. Klawiatura MODECOM MC-TPK2 wykorzystuje technologię radiową, dzięki czemu jej połączenie jest stabilne, a zasięg wynosi do 10 metrów.

MODECOM MC-TPK2, oprócz walorów praktycznych, może pochwalić się również szlachetnym i surowym designem. Jej obudowę wykonano z wysokiej jakości tworzywa, które podkreśla nowoczesny styl urządzenia i dodaje mu szyku.

Sugerowana cena detaliczna: 179 zł


MODECOM
(press box)