Moc urodzinowych atrakcji w SATURN w CH Zielony Targówek Warszawa

SATURN w CH Zielony Targówek w Warszawie – ulubione miejsce odkrywania nowych technologii – na nadchodzący weekend (1-3 czerwca) przygotował liczne propozycje atrakcji. Wpisują się one w program 10. jubileuszu istnienia tej popularnej warszawskiej galerii handlowej.

– Ideą naszych działań jest tworzenie przestrzeni, wychodzącej poza tradycyjną definicję sklepu z elektroniką – mówi Rafał Butler, dyrektor marketu Saturn w CH Zielony Targówek w Warszawie. – Naszym klientom nie tylko dostarczamy najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej, ale pokazujemy im również praktyczne wykorzystanie technologii w niemal każdej dziedzinie naszego życia.

W najbliższy weekend w SATURNIE czekać będą liczne aktywacje, które z pewnością ucieszą coraz szersze grono użytkowników nowych technologii. Miłośnicy gier będą mogli wziąć udział w turnieju gamingowym, obejmującym rozgrywki FIFA 17, Lego i Counter-Strike. Pula nagród w wysokości 30 000 zł z pewnością warta jest dużego zaangażowania, a emocji towarzyszących gamingowym potyczkom na pewno nie zabraknie. Wszyscy chętni będą mogli również wkroczyć w dostarczającą unikalnych wrażeń wirtualną rzeczywistość, testując gogle VR marki Samsung. Będzie można również skorzystać ze stylizacji włosów, z użyciem nowoczesnego sprzętu, a dawkę orzeźwienia zapewnią przygotowane na miejscu napoje gazowane czy soki owocowo-warzywne. Odbędą się również pokazy możliwości najnowszego sprzętu do wyposażenia domu czy biura, a także urządzeń służących zabawie (m.in. deskorolki elektryczne) czy rozwijaniu pasji (m.in. kamery i drony).

– Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszego weekendowego programu atrakcji – mówi Rafał Butler, dyrektor marketu Saturn w CH Zielony Targówek w Warszawie. – Warto przetestować najnowszy sprzęt technologiczny i dowiedzieć się, w jaki sposób może ułatwić nam życie, ale też jak wiele radości może dostarczyć każdego dnia.

SATURN
(press box)