Szczecińskie centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy wyróżnione przez klientów

Klienci po raz trzeci przyznali szczecińskiemu GALAXY Złoty Laur Klienta 2017 oraz Laur Klienta – GRAND PRIX 2017. Tym samym GALAXY zostało uznane za najbardziej rozpoznawalne wśród centrów handlowych, wyprzedzając pozostałych konkurentów z branży w regionie.

Laur Konsumenta i Klienta to organizowany od ponad 10 lat ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zwycięzcy wybierani są  na podstawie plebiscytu na grupie co najmniej 1000 respondentów. W tegorocznej edycji brano także pod uwagę głosy oddane w sieci, obejmujące ponad 15 000 serwisów.  Zakrojony na ogólnopolską skalę plebiscyt wyłania najpopularniejsze produkty i usługi. W przeszłości centrum GALAXY już dwukrotnie zostało uznane za najbardziej rozpoznawalną galerię handlowo-rozrywkową. Trzykrotne zdobycie tego wyróżnienia premiowane jest godłem GRAND PRIX, którym mogą poszczycić się tylko nieliczni usługodawcy czy producenci.

“To wyjątkowe odznaczenie, które dla klientów centrum jest sygnałem, że mają do czynienia z marką popularną, poważaną od lat i godną zaufania,” powiedziała Marzena Libura-Michniewicz, manager konkursu Laur Konsumenta/Klienta.

“Bardzo cieszymy się z pierwszego miejsca w tak poważnym plebiscycie. Tym bardziej, że naszymi rywalami były największe centra handlowe w regionie,” dodał Czesław Jasiewicz, dyrektor Galaxy. “Wygrana Galaxy to niewątpliwie efekt naszej dobrej współpracy z najemcami. Jesteśmy przekonani, że po rozbudowie centrum jeszcze bardziej spodoba się naszym klientom i przez kolejne lata utrzyma pozycję lidera.” 

Centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy zostało otwarte 1 października 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji galerię sklepów i butików różnych branż oraz punktów usługowych a także bogatą ofertę gastronomiczną. Dodatkowymi atrakcjami galerii są: nowoczesne wielosalowe kino, kręgielnia z 14 torami, bilard oraz ,Game Town’ – arkada gier symulacyjnych i zręcznościowych, a także miejsce zabaw dla dzieci. Galeria jest dogodnie zlokalizowana w samym centrum miasta; posiada liczne połączenia komunikacyjne z każdą częścią Szczecina.

Echo Polska Properties
(press box)