MediaMarkt w Gliwicach – wielkie otwarcie już 11 kwietnia 60. sklep sieci w Polsce

Już 11 kwietnia o godz. 7 nastąpi oficjalne otwarcie nowego MediaMarkt w CH Europa Centralna przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. Sklep zapewni mieszkańcom miasta i okolic dostęp do kompleksowej oferty elekroniki użytkowej, rozwiązań technologicznych, fachowego doradztwa i pełnego zakresu usług. Otwarciu towarzyszyć będzie ciekawa oferta promocyjna.

– Postępująca cyfryzacja, zmiana modelu komunikowania się i konsumowania mediów sprawiają, że nowoczesne technologie stały się codziennością. Otwierając sklep w Gliwicach, chcemy stworzyć dla mieszkańców miasta przestrzeń pełną inspiracji, gdzie przy wsparciu fachowych doradców będą mogli lepiej poznać i wykorzystać nowe technologie w życiu – zarówno w pracy, jak i w zabawie – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający siecią MediaMarkt.

Sklep zajmie powierzchnę całkowitą ponad 2 500 m2. W nowym MediaMarkt na klientów czekać będzie bogata oferta sprzętowa, a dzięki sprzedaży multichannel klienci sklepu będę mieli dostęp do pełnego asortymentu sieci. Nowoczesna aranżacja powierzchni odpowiada najnowszym trendom w branży, dając możliwość poznania zalet oferowanych produktów i rozwiązań technologicznych, a także komfortowych, wygodnych zakupów.

Wyróżnikiem MediaMarkt na rynku będzie z pewnością szeroki wachlarz usług dodatkowych, obejmujący m.in. dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, usługi spersonalizowane jak np. pierwsze uruchomienie komputera, instalację oprogramowania; zabezpieczenie telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną oraz wiele innych, pozwalających od razu w pełni wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu. W sklepie można będzie również odebrać produkty zamówione on-line na mediamarkt.pl, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Z okazji otwarcia nowego sklepu, MediaMarkt aktywnie zaangażuje się we wsparcie lokalnych, gliwickich organizacji. Klienci sklepu w Gliwicach wybiorą jedną z trzech organizacji, która otrzyma od MediaMarkt sprzęt o wartości 8 000 zł  (każda z pozostałych dwóch – otrzyma sprzęt o wartości 1 000 zł).

Otwarciu sklepu MediaMarkt towarzyszyć będzie ciekawa oferta najnowszych technologii ze wszystkich kategorii produktowych, np.:

– Telewizor LG 32” za 699,- zł;
– Laptop Lenovo Ideapad 15,6” Intel Pentium 500GB, RAM 4GB za 999,-zł;
– Smartfon Samsung S7 Edge za 2 399,-zł;
– Pralka BEKO 1000obr./min, 6kg wsadu za 699,-zł;
– Ekspres automatyczny do kawy De Longhi za 999,- zł;
– Konsola Xbox One S z 3 grami za 1 349,-zł.

Media Markt  (press box)