MediaMarkt w Olsztynie – nowe otwarcie po modernizacji

Dobiega końca modernizacja MediaMarkt w Olsztynie. Już 7 kwietnia o godzinie 9.00 nastąpi otwarcie sklepu w nowej odsłonie. Przearanżowany zgodnie z aktualnymi trendami, MediaMarkt w Olsztynie zapewni jeszcze bardziej komfortowe warunki dla klientów poszukujących najnowszych rozwiązań technologicznych.

Modernizacja istniejących sklepów jest istotnym elementem strategii rozwoju sieci MediaMarkt. – Jako lider rynku AGD/RTV w Polsce, dbamy o jak najlepsze dostosowywanie naszej oferty do zmieniających się potrzeb użytkowników produktów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający siecią MediaMarkt  – Postęp w obszarze nowoczesnych technologii jest niezwykle szybki, a my chcemy być dla naszych klientów również przewodnikiem po tak dynamicznie rozwijającym się cyfrowym świecie. Istniejące sklepy MediaMarkt modernizujemy w sposób, który zapewni do tego jak najlepsze warunki.

W zaaranżowanym według  najnowszych trendów sklepie MediaMarkt w Olsztynie oferuje szeroki wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Sklep posiada również pełną ofertę sprzętu i akcesoriów do wyposażenia domu czy biura, m.in. sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentów AGD.

Dzięki modernizacji sklep zyskał nie tylko nowy wygląd – stał się też bardziej funkcjonalny i w jeszcze lepszy sposób odpowiada na potrzeby klientów. Cieszące się coraz większą popularnością innowacyjne produkty z zakresu nowych technologii zostały wyeksponowane w sposób umożliwiający swobodne wypróbowanie ich funkcji.

Chcemy, żeby klient nie tylko zakupił w MediaMarkt potrzebny sprzęt, ale też by mógł zapoznać się z aktualną ofertą produktów i rozwiązań technologicznych w przyjemnych i komfortowych warunkach – mówi Grzegorz Musiałowicz, Dyrektor MediaMarkt w Olsztynie. – Naszą misją jest pokazywanie, w jaki sposób nowoczesna technologia może ułatwiać codzienne życie, ale też – jak wiele przyjemności można z niej czerpać. W naszym markecie można między innymi skorzystać ze stanowiska Wirtualnej Rzeczywistości, dostaraczającej unikalnych wrażeń czy przetestować najnowsze gry.

W zmodernizowanym MediaMarkt w Olsztynie klienci mogą korzystać z bogatego pakietu usług. Obejmuje on między innymi dostawę i instalację w domu zakupionego sprzętu czy usługi spersonalizowane jak np. przegrywanie danych, pierwsze uruchomienie komputera, instalacja oprogramowania. Ciekawą propozycją jest również zabezpieczanie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną. Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów. W sklepie można bezpłatnie odebrać urządzenia zamówione on-line na  www.mediamarkt.pl oraz zostawić zużyty sprzęt zgodny z asortymentem, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Nowemu otwarciu towarzyszy ciekawa oferta najnowszych technologii ze wszystkich kategorii produktowych, np.:
– Notebook Lenovo za 999,- zł;
– Automatyczny ekspres do kawy DELONGHI za 999,- zł;
– Telewizor LED 55” Philips za 2499,- zł;
– Amplituner z głośnikami Denon za 1299,- zł;
– Żelazko Electrolux za 79,- zł;
– Kuchnia gazowo-elektryczna MPM za 599,- zł.

Media Markt  ( press box )