MODECOM sponsorem platynowym największej piłkarskiej imprezy targowej w Polsce

Międzynarodowe Targi Piłkarskie „ŚWIAT PIŁKI” organizowane 7-9 kwietnia na PGE NARODOWYM to pierwsza w Polsce i Europie impreza wystawiennicza poświęcona piłce nożnej.

MODECOM został jedynym platynowym sponsorem tej imprezy i otrzymał na wyłączność możliwość organizacji Turnieju eSportowego. Podczas trzech dni targów, zwiedzający będą mogli aktywnie uczestniczyć w zaplanowanych turniejach gamingowych w grę FIFA 17 oraz w strefie wolnego grania.

To pierwsza na taką skalę impreza, gdzie każdy będzie mógł zmierzyć się z zaproszonymi gwiazdami polskiej piłki, polskiego e-sportu, influencerami, youtuberami, oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Turniej transmitowany będzie również w sieci, ale warto stawić się osobiście, chociażby dla strefy meet-up z youtuberami, czy też spotkania z piłkarzami i zmierzenia się z nimi w grę FIFA 17.

Do dyspozycji zwiedzających poza strefą wolnego grania i stanowiskami turniejowymi będzie także 40 kiosków Microsoft Xbox. Szacuje się, że kwietniowe targi odwiedzić może nawet około 130 000 zwiedzających. Organizator zachęca do systematycznego odwiedzania strony internetowej Targów, na której znaleźć można będzie informacje o łącznej puli nagród, nazwiska influencerów oraz wszystkie szczegóły dotyczące tej gamingowo-piłkarskiej imprezy.

MODECOM w naturalny sposób łączy dotychczas wdrażaną strategię marketingową tworząc pomost pomiędzy sportem a e-sportem. Po wprowadzeniu do sprzedaży nowych produktów dla graczy z serii Volcano Gaming jak: myszy, klawiatury mechaniczne, słuchawki etc., większy nacisk niż dotychczas zostanie położony na promocję produktów gamingowych. Już w październiku 2016 r. MODECOM został sponsorem Poznań Game Arena na lata 2016 – 2017. Kwietniowa impreza na PGE Narodowym to nie jedyna w tym roku inwestycja firmy MODECOM w e-sport.

MODECOM (press box )