Pit Bull West Coast w Galerii Katowickiej

W lutym Galeria Katowicka zyskała kolejnego najemcę – jest nim marka odzieżowa Pit Bull West Coast. Po podpisaniu umowy rozpoczęły się prace nad odpowiednim przygotowaniem i wyposażeniem lokalu. Otwarcie salonu o powierzchni ponad 71 mkw. zaplanowano na 18 marca bieżącego roku. 

Salon streetwearowo – sportowej marki Pit Bull West Coast, który zostanie niebawem otwarty w Galerii Katowickiej, będzie nie tylko pierwszym sklepem w Katowicach, ale i w całym regionie. Zlokalizowany będzie na II piętrze centrum handlowego.

 Asortyment sklepu to odzież zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet oraz szeroki wybór akcesoriów. Marka oferuje ubrania związane z modą uliczną, a także przeznaczone do uprawiania sportów, podnoszące komfort użytkowania podczas ćwiczeń wyczynowych i wysiłkowych. Pit Bull West Coast jest dobrze rozpoznawalny wśród młodych ludzi, którym nie obce jest poczucie stylu i niezależności, jak również wśród sportowców trenujących sztuki walki.

– Moda uliczna jest coraz bardziej popularna w polskich miastach, podobnie jak akcesoria wspierające aktywny tryb życia. Uruchomienie kolejnego sklepu z ofertą kierowaną do młodych, aktywnych osób doskonale wpasowuje się w oczekiwania rynku. Pit Bull West Coast, który właśnie Galerię Katowicką wybrał na swoją pierwszą na Śląsku siedzibę, z pewnością już od pierwszych dni po otwarciu zyska grono wiernych klientów – podsumowuje Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Galeria Katowicka