Biegnij z SATURNEM w 12. PZU Półmaratonie Warszawskim!

Kibicując wszystkim miłośnikom sportu, SATURN po raz kolejny przyłączył się do PZU Półmaratonu Warszawskiego. Jako oficjalny partner 12. edycji wydarzenia, lider najnowszych technologii w Polsce zaplanował dla biegaczy szereg atrakcji, które pomogą w przygotowaniach i uatrakcyjnią start w zawodach.

12. edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego, organizowanego przez Fundację Maraton Warszawski, odbędzie się w niedzielę 26 marca br. Trasa wiodąca ulicami Warszawy i licząca ponad 21 kilometrów jest wyzwaniem zarówno dla amatorów biegania, jak i profesjonalistów. Mimo to jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce od lat przyciąga wielbicieli biegów długodystansowych. Z roku na rok liczba chętnych wzrasta, a wydarzenie zyskuje coraz większy zasięg i rangę.

Sieć sklepów SATURN, oferująca szeroką ofertę nowoczesnej elektroniki użytkowej, w tym również dla sportowców, od lat angażuje się w inicjatywy promujące sport i zdrowy tryb życia. Jako partner 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego, SATURN wspólnie z najlepszymi markami specjalizującymi się w nowych technologiach, m.in. Samsungiem, Canonem czy marką TomTom, będzie towarzyszył biegaczom zarówno w przygotowaniach, podczas biegu, jak i w ramach dodatkowych atrakcji towarzyszących imprezie.

Podczas poprzedzających półmaraton targów EXPO Sport & Fitness wiosna 2017, które odbędą się w dniach 24-25 marca br. na PGE Stadionie Narodowym, SATURN przygotuje stoisko pełne technologicznych gadżetów dla sportowców. Na gości czekają m.in. testy produktów marki Samsung oraz porady wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

W przygotowaniach do biegu pomoże specjalnie przygotowany przez SATURNA serial – na stronie www.saturn.pl/polmaratonwarszawski można śledzić przygotowania Wiktora Mrozika, znanego Youtubera i współautora kanału Ponki, który już 26 marca podejmie próbę przebiegnięcia 21 km 975 metrów. Porady dotyczące efektywnego treningu, rozgrzewki, diety czy sprzętu dla biegaczy znajdują się także na Facebooku i Instagramie SATURNA.

Każdy z uczestników 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego otrzyma w pakiecie startowym termiczne rękawki biegowe przygotowane przez SATURNA, które świetnie chronią przed zmianami temperatury oraz katalog ze specjalną ofertą produktową dla biegaczy. Osoby zainteresowane najnowszymi technologiami dla aktywnych będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej SATURNA, zaprezentowanej w dedykowanym wydarzeniu katalogu produktowym.

W trakcie biegu będzie można zrobić sobie selfie. Na 19 kilometrze trasy zbudowany zostanie punkt kibicowania, w którym na uczestników czekał będzie Reneusz – bohater najnowszej kampanii wizerunkowej sieci, wyposażony w Samsung Galaxy A5 2017. Każdy biegacz w rękawkach SATURNA będzie mógł podbiec do Reneusza, żeby zrobić sobie z nim konkursowe selfie. Na najciekawsze, najbardziej oryginalne i zwariowane fotografie czekają atrakcyjne nagrody – zestaw superbiegacza (Samsung Galaxy A5 2017 + smartwatch Samsung Gear Fit2 + słuchawki Level Active) lub jedna z 10 nagród II stopnia (smartwatch Samsung Gear Fit2 + słuchawki Level Active).

SATURN przyciąga ludzi aktywnych i wspiera ich w rozwijaniu swoich pasji. Promując aktywny, zdrowy styl życia na bieżąco modyfikujemy ofertę sklepu, uzupełniając ją o sprawdzone produkty najlepszych marek. W sklepach SATURN Klienci  znajdą szeroki wybór zarówno nowoczesnej elektroniki sportowej, jak i urządzeń AGD, wspierających zdrową dietę. Naturalnie nie może nas zabraknąć także podczas wydarzeń sportowych i różnego rodzaju imprez dla pasjonatów aktywnego wypoczynku – powiedział Tomasz Wawszczyk, Dyrektor Działu Zakupu sieci SATURN.

SATURN
Więcej informacji z firmy SATURN  ( press box )