Pierwszy w Krakowie salon blue shadow w Galerii Bronowice

„Jesteś niepowtarzalny, jesteś niepowtarzalna – i to jest dla nas najważniejsze” – tym hasłem kieruje się polska marka odzieżowa blue shadow, która 25 stycznia  dołączyła do grona najemców Galerii Bronowice. Pod jej szyldem kryją się kobiece, wygodne i funkcjonalne sylwetki. Pierwszy krakowski salon marki znajduje  się na pierwszym piętrze galerii i zajmuje powierzchnię 94 m kw.

Blue shadow, założona przez dwie siostry ze Śląska, istnieje na rynku od 2004 roku. Powstające tu projekty i kolekcje mają promować świadomą kobiecość – czyli znajomość zalet i umiejętność podkreślania ich odpowiednią stylizacją. Autorkom kolekcji zależy, aby każda klientka czuła się pewnie i atrakcyjnie w wybranym stroju.

Dlatego ich pracy towarzyszy motto „Bądź piękna w każdym rozmiarze”, a w ramach całej marki „blue shadow” powstała specjalna linia dużych rozmiarów „Sepja” (do rozmiaru 50). Z kolei młodzieżową propozycją jest linia Kivi. Wszystkie stroje są kobiece, spójne stylistycznie i kolorystycznie, szyte w Polsce. Nowe modele w krótkich seriach pojawiają się praktycznie co tydzień, dzięki czemu każda kolekcja jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

– Cieszę się, że to właśnie w  Galerii Bronowice marka blue shadow otworzyła swój pierwszy salon w Krakowie. Propozycja dla pań chcących wybrać strój, w którym będą czuły się pewnie i komfortowo – a dzięki temu pięknie – idealnie wpisuje się w nasze założenia. Jest to bardzo ważny aspekt dla każdej kobiety, niezależnie od tego, jaki styl preferuje, a oryginalne kolekcje blue shadow z pewnością zainspirują niejedną osobę do zmiany image – podkreśla Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.
Galeria Bronowice