Wielkie otwarcie Apple Shop w Media Markt w CH M1

Już 12 listopada o godzinie 9.00 odbędzie się wielkie otwarcie Apple Shop zlokalizowanego na terenie marketu Media Markt w CH M1 w podwarszawskich Markach. Konsumenci poszukujący sprzętu elektronicznego najwyższej jakości znajdą tu pełen wybór produktów i akcesoriów marki Apple – w tym wszystkie najnowsze propozycje. Otwarciu towarzyszyć będzie również ciekawa oferta promocyjna.

Coraz intensywniej korzystamy z elektroniki mobilnej i cyfrowej, a cyfryzacja społeczeństwa jest jednym z najczęściej obserwowanych trendów. Według danych z badania „POLSKA.JEST.MOBI 2015” niemal 60% osób w Polsce posiada smartfony, a tablety – ponad 20%. MEC Mobile Report 2015 wskazuje, że już blisko 80% polskich internautów loguje się do sieci za pomocą smartfonów. Tę pożądaną przez konsumentów mobilność zapewniają cieszące ogromną popularnością i wysoko oceniane produkty marki Apple.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość i innowacyjne rozwiązania w sprzęcie elektronicznym, otwieramy kolejny Apple Shop w Media Markt –  mówi Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci Media Markt.  – Pierwszy Apple Shop, który otworzyliśmy w Media Markt w CH Okęcie w 2014 roku cieszy się ogromną i niesłabnącą popularnością wśród wielbicieli marki Apple. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie również w przypadku kolejnej placówki.

Apple Shop to placówki detaliczne urządzone według wytycznych Apple, dogodnie ulokowane – na przykład w centrach i galeriach handlowych. To w nich najszybciej w Polsce pojawiają się wszelkie nowości światowego lidera trendów i rozwiązań technologicznych.

W dedykowanym sklepie w Media Markt w CH M1 w Markach pod Warszawą, na klientów czekać będzie pełna oferta produktów i akcesoriów marki Apple, które pozwolą czerpać maksimum zadowolenia z użytkowanych urządzeń. Zatrudnieni w nim eksperci w dziedzinie produktów Apple objaśnią wszystkie możliwości i funkcje urządzeń, a także doradzą przy wyborze sprzętu oraz akcesoriów według indywidualnych preferencji i realnych potrzeb klientów.

W Apple Shop prowadzić będziemy demonstracje możliwości produktów, które pozwolą każdemu przekonać się, jak łatwo dzięki nim można rozwijać swoją kreatywność – mówi Marek Jadłowski, Dyrektor Marketu Media Markt w Markach. – Chcemy stworzyć przestrzeń, która stanie się miejscem spotkań wielbicieli nowoczesnych technologii.

Z okazji otwarcia Apple Shop w Media Markt w CH M1 przygotowana została specjalna oferta promocyjna, obejmująca innowacyjne produkty marki Apple, m.in.:

– MacBook Air 13,3’’  w cenie 3 499 zł;
– MacBook Pro Retina 13’’ w cenie 4 799 zł;
– iPad Air 2 32 GB WiFi w cenie 1 799 zł;
– iPhone 5S 16 GB w cenie 1 199 zł
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 58 marketów w 48 miastach Polski.

MEDIA MARKT
Więcej informacji  ( press box )