Kupuj w sklepach Saturn i zgarnij nawet 15% rabatu!

Sieć Saturn ruszyła z nową akcją promocyjną „Rabat technologiczny do 15% na RTV i AGD”. To wyjątkowa okazja, aby kupić sprzęt w atrakcyjnych cenach i przygotować się na jesienne wieczory z dobrym filmem, muzyką i zdrowym jedzeniem. W dniach 22-26 września br. na wszystkich klientów czekają rabaty nawet do kilkuset złotych na setki urządzeń RTV i AGD!

Jesień to czas, gdy pogoda często nie dopisuje i w te chłodniejsze lub deszczowe dni najchętniej nie wychodzilibyśmy z domu. Ale co zrobić, gdy również tutaj nie jesteśmy rozpieszczani – lodówka nie chłodzi tak jak powinna, piekarnik przypala ukochaną szarlotkę, a DVD odmawia odtworzenia ulubionego filmu? Na aurę niestety nie mamy wpływu, ale dzięki akcji sieci Saturn „Rabat technologiczny do 15% na RTV i AGD” możemy zadbać o to, by nasz domowy sprzęt nie był kolejnym powodem jesiennej chandry.

Na poszukujących nowych urządzeń lub pragnących odmienić domowe wnętrze czekają setki modeli najlepszych marek w jeszcze niższych cenach. Klienci mogą skorzystać z rabatów między innymi na telewizory LED oraz OLED, zestawy kina domowego, lodówki, pralki, zmywarki oraz mały sprzęt AGD – lokówki, ekspresy do kawy, blendery czy żelazka.

Promocja „Rabat technologiczny do 15% na RTV i AGD” w sieci Saturn ważna jest w dniach 22-26 września 2016 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych i obejmuje wybrane modele sprzętu RTV i AGD. Obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym sieci Saturn (z wyłączeniem zakupów w Outlecie).

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć w gazetce promocyjnej dostępnej w sklepach Saturn oraz na stronie internetowej www.saturn.pl .

SATURN

Więcej informacji ( press box )