Muzyka zawsze tam gdzie Ty!

Słuchawki bezprzewodowe douszne AEP01 TWS marki PRIME3 pozwalają słuchać muzyki bez ograniczeń, w wygodnym miejscu i czasie. Są nieodzownym elementem osób aktywnych, lubiących słuchać ulubionych utworów w trakcie biegania lub ćwiczeń. Sprawdzają się także w warunkach domowych lub w biurze, mają kompaktowy rozmiar i można je wykorzystywać na wiele sposobów. Ich ergonomiczny kształt sprawi, że słuchanie muzyki nawet kilka godzin będzie komfortowe, zaś silikonowe nakładki zapobiegną ich wyślizgiwaniu się z uszu w trakcie nawet wzmożonego treningu.

Model AEP01 TWS pozbawiony jest kabla łączącego obie słuchawki i komunikuje się za pomocą funkcji Bluetooth 5.0. Dzięki funkcji Bluetooth użytkownik ma możliwość słuchania playlisty zapisanej na swoim smartfonie lub odbierania i wykonywania połączeń. Protokół BLE znacznie zmniejsza zużycie energii, a jednocześnie oferuje zasięg komunikacji podobny do zasięgu klasycznego protokołu Bluetooth.

Cechuje je długi czas pracy po jednym ładowaniu (ok. 1 h) do 3 godzin lub do 12 godzin przy zasilaniu z etui.  Ładowanie słuchawek odbywa się poprzez gniazdo ładowania USB-C.

Model AEP01 TWS oczaruje Cię lekkością, jakością brzmienia i sprawią, że nie będziesz chciał oderwać się od muzyki.

PRIME3 / 2N-Everpol
press box