IV edycja akcji „Lato z CREATON” organizowanej przez Akademię CREATON

W tym roku Akademia CREATON wyruszyła już po raz czwarty w trasę w ramach wakacyjnej akcji „Lato z CREATON”. Do września zespół ekspertów zaplanował ponad 200 wizyt w różnych rejonach kraju. Na mapie znalazły się indywidualne szkolenia dla ponad 153 ekip dekarskich oraz pikniki dekarskie z konkursami dla uczestników w ponad 51 punktach sprzedaży produktów marki CREATON.

Uczestnicy akcji „Lato z CREATON” mają możliwość spotkania się z ekspertami CREATON, poznania wszystkich nowości produktowych w ofercie lidera rynku dachówek ceramicznych – dachówki ceramicznej KODA oraz płaskiej, cementowej KAPSTADT w wersji DURATOP PRO. Spotkania pozwalają również na sprawdzenie w praktyce funkcjonalności i wyróżniających zalet wysokiej jakości akcesoriów dachowych, m.in. taśmy podgąsiorowej CREAROLL, systemów funkcyjnych z aluminium oraz gamy 9 funkcjonalnych membran CREATON. Wszelkie pytania dotyczące zagadnień dekarskich nie zostaną bez odpowiedzi. Fachowcy doradzą w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań oraz technicznych aspektów kładzenia dachu.

Cykl wakacyjnych spotkań „Lato z CREATON” wpisuje się w szereg prowadzonych przez CREATON Polska w ciągu roku akcji skierowanych do profesjonalistów w branży, jak program ekspercki TOP DEKARZE czy wspieranie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w zakresie kształcenia młodych adeptów dekarstwa.

CREATON Polska
press box