W Wałbrzychu powstał jeden z najbardziej nowoczesnych sklepów z elektroniką użytkową

11 marca MediaMarkt otwiera w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 64 nowy sklep, który dzięki gruntownej modernizacji będzie jednym z najnowocześniejszych sklepów z elektroniką użytkową w kraju. Zmodernizowane wnętrze wyróżniające się nowoczesną aranżacją pozwala na wygodne zapoznanie się z bogatą ofertą produktów, porównanie ich funkcji a także skorzystanie z usług okołosprzedażowych. Otwarciu towarzyszyć będą liczne promocje.

Sieć sklepów MediaMarkt jest od lat liderem dystrybucji omnichannelowej – klienci mogą dokonać zakupu zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, odbierając sprzęt osobiście lub zamawiając go z dostawą do domu lub jednego z 20 000 punktów odbioru w całym kraju. Mimo rosnącego zainteresowania usługami online, sklepy stacjonarne są nadal bardzo ważnym kanałem, dlatego MediaMarkt nieustannie je modernizuje – tak, by zarówno wystrój, jak i zakres usług podążały za światowymi trendami, zapewniając najlepsze doświadczenia zakupowe klientów.

Zmodernizowany sklep MediaMarkt w Wałbrzychu będzie drugą taką lokalizacją w Polsce. Pierwszy sklep, powstały wedle nowej koncepcji firmy, został otwarty w Jankach pod Warszawą. Nowe sklepy wyróżnia przede wszystkim nowoczesna aranżacja wnętrza oraz atrakcyjna forma prezentacji produktów.

Układ marketu został zmieniony w taki sposób, aby klienci mogli szybko odnaleźć poszukiwany sprzęt oraz dedykowane do niego akcesoria i urządzenia powiązane. Jest to możliwe dzięki przejrzystej prezentacji produktów, wyeksponowaniu najpopularniejszych kategorii produktowych oraz nowinek technologicznych. W razie wątpliwości lub potrzeby dodatkowej konsultacji klienci mogą liczyć na poradę profesjonalnych doradców, którzy podzielą się wiedzą i zapewnią najwyższą jakość obsługi. Nowy układ bez wątpienia odpowie również na oczekiwania fanów nowych technologii, którzy będą mogli eksplorować bogatą ofertę produktów i porównywać ich funkcje, aby podjąć świadomą decyzję zakupową i wybrać sprzęt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

„Cieszę się, że to właśnie w Wałbrzychu powstał nowoczesny sklep, który może być pierwszym adresem dla pasjonatów nowych technologii oraz klientów oczekujących kompleksowej oferty oraz sprawnych i bezpiecznych zakupów. Sklepy stacjonarne są doskonałym miejscem, by osobiście zapoznać się z parametrami i funkcjami różnych produktów, uzyskać profesjonalną poradę czy też skorzystać z usług dodatkowych, dzięki którym użytkowanie nowego sprzętu jest jeszcze prostsze. W czasie pandemii klienci zwracają szczególną uwagę na najwyższą jakość sprzętu, aby ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie w domu oraz sprostać wyzwaniom związanym z nauką oraz pracą zdalną. Jestem przekonany, że nasz sklep odpowie na te oczekiwania i dostarczy wielu pozytywnych doświadczeń zakupowych mieszkańcom Wałbrzycha i okolic”. – powiedział Grzegorz Zielony, Kierownik Sklepu MediaMarkt w Wałbrzychu.

Oferta promocyjna

Z okazji otwarcia sklepu na klientów czeka ciekawa oferta promocyjna ważna do wyczerpania zapasów. Przykładowe produkty w okazyjnych cenach to:

  • smartfon Oppo za 499 zł
  • chłodziarko-zamrażarka BEKO za 1699 zł
  • pralka Whirpool za 999 zł
  • laptop ASUS za 1699 zł
  • telewizor Samsung 55” za 1699 zł

MediaMarkt nie ogranicza się do jednej promocji

Firma zachęca do zakupów w poniedziałki, bo w ramach Happy Hours po godz. 16: 00 zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym dostępne są produkty objęte specjalną ofertą promocyjną.

MediaMarkt (online i sklepy stacjonarne) warto odwiedzać w każdą środę, gdzie od godz. 8.00 można kupić tzw. produkty dnia, czyli wybrane produkty z różnych kategorii produktowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta obowiązuje do godz. 8.00 w czwartek.
Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt można znaleźć szeroki wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.  Do sklepu warto wybrać się również po dobrą muzykę i film.
Nawet najbardziej wymagający fani nowych technologii znajdą tu dla siebie odpowiednie urządzenia.

Usługi dla każdego

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje również usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można zawrzeć zabezpieczyć smartfona folią ochronną czy folią antybakteryjną, a nawet wymienić stary smartfon na kartę podarunkową . Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.  

Urządzenia kupione w MediaMarkt możemy ubezpieczyć w programie Gwarancja+.  Market oferuje ubezpieczenie komputera, konsoli, małego i dużego AGD, sprzętu foto, audio i nawigacji, a także telewizora, telefonu, tabletu i urządzeń mobilnych. Do wyboru mamy różne warianty ubezpieczenia dopasowane do konkretnych produktów, a co za tym idzie, obejmujące taki zakres ryzyka, który rzeczywiście dotyczy kupowanego sprzętu.
Sklep prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

MediaMarkt jako jedyna na rynku sieć z elektroniką użytkową oferuje pozagwarancyjne naprawy sprzętów, również tych kupionych w innych sklepach.

Sklep dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Dlatego jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać nawet, jeśli nie zakupiło się nowych produktów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Warto dołączyć do Klubu MediaMarkt

To program lojalnościowy, który nagradza klientów sieci za kolejne zakupy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w dowolnym sklepie. Dzięki temu można dostać od sieci rabatowy kupon powitalny oraz nagrody niespodzianki za kolejne zakupy.

MediaMarkt przypomina przy tym, że pojawiają się akcje promocyjne, które są skierowane specjalnie do klubowiczów. Oprócz tego transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego. Nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji.

Sklep MediaMarkt w Wałbrzychu (ul. 1 Maja 64) działa od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-21.00. W niedziele handlowe jest otwarty od 10.00 do 20.00.

MediaMarktSaturn Polska
press box