CREATON Polska sp. z o.o. laureatem XVIII edycji Builder Awards 2020

CREATON Polska sp. z o.o., należąca do Grupy CREATON – jednego z największych i najstarszych producentów pokryć dachowych w Europie, została laureatem XVIII edycji Builder Awards 2020. Kapituła przyznała firmie prestiżowe wyróżnienia w kategorii „Budowlana Firma Roku” oraz „Osobowość Branży”.

Konsekwentny rozwój CREATON Polska przez ponad 20 lat obecności na krajowym rynku sprawił, że spółka zajmuje obecnie pozycję lidera wśród producentów ceramicznych pokryć dachowych. Przez ten czas firma zyskała zaufanie setek tysięcy Klientów ceniących sobie wyróżniającą jakość i innowacyjne podejście do produktów. Z uznaniem Kapituły spotkało się również wspieranie przez CREATON Polska istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Oprócz uhonorowania dokonań firmy i jej znaczenia na rynku, prestiżowym tytułem „Osobowość Branży” wyróżniono Dyrektora Zarządzającego CREATON Polska, Pana Marka Marchewkę. Osobę odgrywającą kluczową rolę w rozwoju firmy i jej licznych sukcesach na terenie Polski oraz w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, która od ponad dwóch dekad związana jest z marką CREATON. Kapituła doceniła efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy CREATON Polska, jak również przedsiębiorczość i intuicję biznesową.

Jak zaznaczył Pan Marek Marchewka: „wyróżnienie »Osobowość Branży«, przyznane przez magazyn „Builder”, jest cennym uhonorowaniem starań całego Zespołu CREATON Polska. Utwierdza w przekonaniu, że w codziennej pracy należy wyznaczać cele, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydają się niedostępne i zdecydowanie dążyć do ich realizacji”.

Prezentację firmy można znaleźć w publikacji „Builder Leaders 2020”, w której przedstawione zostały sylwetki wszystkich nagrodzonych.

www.creaton.pl

CREATON Polska
press box