Udział w programie Top Dekarze „NOVA PAKA” szansą dla dekarzy na zdobycie atrakcyjnych nagród

Trwa II edycja programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA” zorganizowanego przez firmę CREATON Polska. Dekarze pracujący z produktami CREATON, którzy zarejestrowali się na stronie www.topdekarze.pl, rywalizują o znakomite nagrody – profesjonalne narzędzia dekarskie renomowanych marek oraz atrakcyjną nagrodę główną. Jest nią budżet do 15 000 zł na wysokiej jakości profesjonalną zabudowę paki samochodu dekarskiego, wykonaną według indywidualnego projektu, dla 10 uczestników z największą liczbą punktów.

Dekarze, w ramach udziału w programie Top Dekarze „NOVA PAKA”, zdobywają punkty za wykonywanie określonych zadań. Głównym jest zgłaszanie realizacji dachów (o powierzchni min. 100 m2), wykonanych z wykorzystaniem produktów CREATON: dachówek ceramicznych oraz cementowych, membran dachowych, a także taśm CREAROLL i CREPFORM Plus.

W czasie trwania programu Top Dekarze „NOVA PAKA” organizowane są również liczne czasowe akcje specjalne, takie jak zakończone ostatnio „TYTANI na dachu” czy „Po prostu SIMPLA”. Dzięki nim uczestnicy mają możliwość nie tylko uzyskania dodatkowych punktów w rankingu głównym, ale również otrzymania atrakcyjnych nagród rzeczowych. Rozdane zostały już pierwsze nagrody i do laureatów powędrowały m.in. wysokiej jakości narzędzia dekarskie, profesjonalna odzież dekarska oraz uprzęże do pracy na wysokości.

Od 4 stycznia do 28 lutego 2021 r. organizator programu zaprasza do udziału w specjalnej akcji czasowej „Jakość KERALIS”, w ramach której dodatkowo nagradzane są zgłoszenia dachów wykonanych z dachówek premium marki CREATON wyprodukowanych w technologii KERALIS: PREMION, CANTUS oraz KLASSIK KERA-BIBER. Dekarze, którzy zgłoszą najwięcej takich realizacji, zdobędą torby narzędziowe Makita o wartości aż 1 000 zł.

Udział w programie Top Dekarze „NOVA PAKA” to również niepowtarzalna okazja do bezpłatnej promocji swojej firmy dekarskiej. W ramach innej czasowej akcji specjalnej – „Promotor”, uczestnik otrzymuje darmowe banery reklamowe promujące jego firmę. Dekarze, którzy powieszą takie banery na swoich budowach, a następnie wgrają na platformę www.topdekarze.pl ich zdjęcia, mogą zdobyć 3 500 zł na wybrane elektronarzędzia.

Aby dołączyć do programu Top Dekarze „NOVA PAKA”, wystarczy wejść na www.topdekarze.pl  i wypełnić znajdujący się na niej formularz rejestracyjny. Więcej o zasadach rejestracji i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej lub kontaktując się z Doradcami Handlowo-Technicznymi CREATON Polska.

Akcja potrwa do końca maja 2021 roku.

CREATON Polska
press box