Rusza największa promocja w roku od OKNOPLAST – dobieraj produkty i obniżaj ceny

OKNOPLAST wystartował z największą promocją w roku – dobieraj produkty i obniżaj ceny. Teraz produkty firmy można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Akcja dotyczy wszystkich kategorii produktowych – systemów okiennych, drzwi zewnętrznych, drzwi tarasowych, rolet, a także bram garażowych, w tym najnowszej w portfolio bramy Belado.

16 listopada ruszyła największa w roku akcja promocyjna OKNOPLAST. Podobnie jak w poprzednim roku, im więcej kategorii produktów nabędziemy, tym większy otrzymamy rabat. Pozwala to na zakup całej stolarki otworowej w atrakcyjnej cenie.

– Każdego roku na naszą promocję startującą w listopadzie klienci czekają z niecierpliwością, wypatrując, co dla nich przygotowaliśmy. Kolejny raz postawiliśmy na pakiety – im więcej kategorii produktów klient zdecyduje się kupić, tym otrzyma korzystniejszą cenę. Formuła ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego i tym razem, myśląc o klientach, postawiliśmy na to rozwiązanie. Akcja dostępna jest we wszystkich salonach sprzedaży OKNOPLAST. Na miejscu eksperci doradzą, jakie rozwiązania będą najbardziej odpowiednie do stworzenia idealnej przestrzeni domowej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

Promocją zimową objęte są produkty firmy we wszystkich kolorach – zarówno okna, drzwi, drzwi zewnętrzne, rolety, jak i bramy garażowe. Wśród asortymentu warto wyróżnić m.in. najnowsze wyroby marki, takie jak drzwi tarasowe OKNOPLAST SLIDE czy pełną designu bramę Belado. OKNOPLAST SLIDE charakteryzują cztery unikalne cechy: nowoczesność, komfort, światło i design, które sprawią że nasze drzwi tarasowe będą stanowiły wizytówkę każdego właściciela domu. Minimalistyczny design za sprawą cieńszej ramy pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu. Z kolei Belado to brama garażowa szyta na miarę potrzeb nowoczesnego domu. Jest odporna, dopracowana w każdym szczególe i ma doskonałe parametry termoizolacyjne oraz akustyczne.

Na uwagę zasługują także najcieplejsze okna z serii Winergetic, wpuszczające więcej światła Pixel i Prolux, ekologiczne okno Prismatic oraz spektakularne drzwi tarasowe HST.

– Zależy nam na tym, by produkty OKNOPLAST były komplementarne. Pozwala to klientowi na zakup okien, drzwi tarasowych, drzwi zewnętrznych, rolet i bram garażowych od jednego producenta. Zwiększa to znacznie komfort zakupu, ale także zapewnia spójność, tworząc wyjątkową przestrzeń do życia – dodaje Magdalena Cedro-Czubaj.

Promocja zimowa OKNOPLAST trwa od 16 listopada do 20 grudnia 2020. Jej szczegółowe warunki poznać można w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.

OKNOPLAST
press box