OKNOPLAST tworzy przestrzeń dla kultury i zaprasza na sztukę „Oszuści”

Już za kilka dni w Och-Teatrze odbędzie się premiera sztuki „Oszuści” w reżyserii Jana Englerta w gwiazdorskiej obsadzie. Jednym ze sponsorów wydarzenia został OKNOPLAST. Przedsiębiorstwo oferujące okna, drzwi, rolety i bramy po raz kolejny tworząc przestrzeń dla kultury zaprasza na spektakle.

Obcowanie ze sztuką pomaga nam się rozwijać, poszerza nasze horyzonty. Dzięki rozwojowi technologii mamy teraz łatwiejszy dostęp do najważniejszych dzieł, możemy też poszukiwać tego co nas najbardziej interesuje. W dalszym ciągu jednak, wizyta w teatrze dla wielu pozostaje wyjątkowym wydarzeniem, świętem, do którego się przygotowujemy. OKNOPLAST od lat wspiera inicjatywy kulturalne, a teraz został sponsorem sztuki „Oszuści”.

„Jako OKNOPLAST od lat tworzymy przestrzeń dla sztuki, wspieramy twórców, doceniamy wyjątkowe inicjatywy. Tym razem chcemy zaprosić widzów na sztukę „Oszuści”. Producentem spektaklu jest firma BETA-ART Beaty Ścibakówny, a premiera odbędzie się w OCH-Teatrze w Warszawie. Jestem przekonana, że ta pełna intryg komedia trafi w gust wielu odbiorców” – zachęca Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

„Dziękujemy firmie OKNOPLAST za wsparcie tego teatralnego projektu. Stwierdzamy z wdzięcznością  i uznaniem, że OKNOPLAST otwiera swoje okno także na kulturę i sztukę” – podsumowuje Beata Ścibakówna, odtwórczyni roli Moniki.

Sztuka  pt. „Oszuści” Michaela Jacobsona, w reżyserii Jana Englerta, to wysokiej  klasy komedia budująca intrygę i sieć małych kłamstewek między dwoma  małżeństwami w średnim wieku i ich zakochanymi, wchodzącymi w dorosłe życie dziećmi. Małżeństwo i nuda z nim związana zainspirowała amerykańskiego dramatopisarza Michaela Jacobsa do napisania tej sztuki. Temat wydaje się poważny ale podany jest lekko i z poczuciem humoru. Mierzą się z nimi trzy pary: Monika (Beata Ścibakówna), Howard (Piotr Grabowski), Sam (Zbigniew Zamachowski) i Grace (Gabriela Muskała) oraz grający ich dzieci Michelle (Michalina Łabacz) i Allen (FIlip Pławiak). Podczas rodzinnej kolacji, życie wszystkich par przewraca się do góry nogami…

OKNOPLAST
press box