Akcesoria łazienkowe Mokko: modne, ekologiczne i produkowane w Polsce

 Satynowoczarne akcesoria Deante Mokko to wyjątkowa biżuteria dla wnętrza. Dodają łazience charakteru i efektownie harmonizują z czarną armaturą i innymi modnymi elementami. Świetnie odnajdują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym. Zostały też nagrodzone prestiżowym Diamentem Meblarstwa 2020!

Akcesoria Mokko – stal i rozwiązania pro-eco

Projektowaniu kolekcji Mokko towarzyszyła nie tylko myśl o designie, ale też o przyszłości naszej planety. Do produkcji wykorzystano więc stal, która jest materiałem długowiecznym, a wykonane z niej dodatki mogą służyć latami. Opakowania akcesoriów są ekologiczne – wykonane z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych i w całości nadające się do recyklingu, co jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. To jeden ze sposobów realizacji filozofii no waste w Deante.

Ponadczasowy design

Z myślą o wieloletnim użytkowaniu akcesoria Mokko zostały zaprojektowane tak, żeby ich kształt był ponadczasowy. Dziś są elementami łazienki w stylu loft lub minimalistycznej, a za jakiś czas równie pięknie wkomponują się w nową aranżację. To kolekcja o prostych kształtach – można powiedzieć: klasyka na lata – ale z charakterem i niespodziewaną asymetrią, która przykuwa wzrok. Takie przedmioty się nie zestarzeją, będą cieszyć oko pomimo upływu czasu.

Projekt: Katarzyna Łogwinienko i Michał Łój.

W kolekcji znajdziemy relingi do wieszania ręczników (30 i 60 cm), uchwyty na papier toaletowy (prosty i z praktyczną półką), haczyki na ręcznik lub szlafrok (pojedynczy i podwójny), mydelniczkę ścienną, półkę ścienną oraz dwie półki do zawieszenia na szybie kabiny prysznicowej.

Akcesoria Mokko są projektowane i produkowane w Polsce.

 Półka na kabinę Mokko Nero – typ A
ADM N52K
Wieszana na krawędzi kabiny, ma silikonowe listwy i odbojniki w miejscach styku ze szkłem. Nakładana, nie wymaga montażu.
Cena: 299 zł
   Haczyk Mokko Nero
pojedynczy ADM N111
podwójny ADM N121
Cena: 30 i 45 zł
   Półka ścienna Mokko Nero
ADM N511
Cena: 80 zł
   Uchwyt na papier toaletowy z półką Mokko Nero
ADM N221
Cena: 80 zł
   Uchwyt na papier toaletowy Mokko Nero
ADM N211
Cena: 45 zł
   Mydelniczka ścienna Mokko Nero
ADM N411
Cena: 60 zł
   Wieszak ścienny na ręcznik Mokko Nero
30 cm – ADM N611
60 cm – ADM N621
Cena: 60 i 70 zł
  Półka na kabinę Mokko Nero – typ B
ADM N53K
Wieszana na krawędzi kabiny, ma silikonowe listwy i odbojniki w miejscach styku ze szkłem. Nakładana, nie wymaga montażu.
Cena: 299 zł

Deante
press box