Urodzinowe prezenty od marki WIŚNIOWSKI, czyli pakiet promocji na 30-lecie

W tym roku marka WIŚNIOWSKI producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń obchodzi 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji firma przygotowała jesienno-zimową ofertę specjalną „Otwórz urodzinowe prezenty”. Od 17 września br. aż do 30 listopada. produkty marki WIŚNIOWSKI dostępne będą w promocyjnych cenach oraz z możliwością zakupu na aż 30 rat z RRSO 0%.

Jesienno-zimowa oferta specjalna została podzielona na dwa etapy:
Etap I – od 17 września do 30 listopada br. – obejmuje bramę segmentową UniTherm oraz panele kratowe VEGA B i VEGA B Light. To także wznowienie oferty 30 rat 0%.

– Rok 2019 to dla marki WIŚNIOWSKI rok wyjątkowy. W sierpniu rozpoczęliśmy obchody 30-lecia, które świętować będziemy przez cały rok. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić naszych klientów do wspólnego celebrowania urodzin marki – dlatego przygotowaliśmy dla nich ofertę specjalną i planujemy jej wydłużenie o drugi etap do 31 stycznia 2020 r. – mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu.

30 rat RRSO 0%

Po raz kolejny produkty marki WIŚNIOWSKI można kupić w 30 ratach 0%. Osoba decydująca się na zakup ratalny ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów – te w czasie trwania oferty specjalnej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma rat wpłacanych przez klienta będzie równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. WIŚNIOWSKI pokryje wszelkie należności względem operatora, które powstaną w ramach podpisanych umów ratalnych (tych zawartych na maksymalnie 30 rat).

Superciepła brama UniTherm 60 mm za jedyne 15% dopłaty

Tylko teraz przy dopłacie jedynie 15% do ceny cennikowej automatycznej bramy UniPro z panelem 40 mm, każdy zyskuje superciepłą automatyczną bramę UniTherm z panelem INNOVO 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO. Oferta ta jest tym atrakcyjniejsza, że zbiega się w czasie z realizowanym w Polsce programem „Czyste powietrze”, którego celem jest poprawienie jakości powietrza poprzez ograniczanie emisji szkodliwych produktów spalania pochodzących z niewłaściwego ogrzewania budynków. W ramach programu można skorzystać z dofinansowania do termomodernizacji istniejących budynków oraz wyposażenia nowo powstających. Dopłatami objęte są również bramy garażowe, których współczynnik przenikania ciepła nie jest wyższy niż 1,3 W/m2K.

Ogrodzenia panelowe z unikatowym systemem Gamma 20% taniej 

Z okazji swoich urodzin marka WIŚNIOWSKI daje klientom możliwość zakupu paneli kratowych VEGA B i VEGA B Light w systemie Gamma wraz z akcesoriami, w dwóch wysokościach i trzech kolorach, w cenach niższych od cennikowych aż o 20%. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymują teraz 10-letnią gwarancję antykorozyjną na panele kratowe zabezpieczane metodą Duplex.

Szczegóły oferty specjalnej oraz regulamin można znaleźć na stronie www.wisniowski.pl/promocja .


WIŚNIOWSKI – Czołowy polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla domu. Firma z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. WIŚNIOWSKI posiada centrum technologiczno-produkcyjne zapewniające jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie, cenionych w kraju i za granicą.

WIŚNIOWSKI
press box