MediaMarkt nagradza za dobre wyniki w nauce

Akcja promocyjna MediaMarkt pod hasłem „Kasa za szkolnego asa” pokazuje, że warto się dobrze uczyć. Sieć nagradza uczniów, którzy na zakończenie bieżącego roku szkolnego otrzymali oceny bardzo dobre i celujące. Za każdą piątkę i szóstkę na świadectwie kwota za zakupy w MediaMarkt zostanie obniżona odpowiednio o 5 lub 6 zł.

W tym roku zakończenie roku szkolnego nastąpi w środę, 19 czerwca. Dla osób, które planują zaopatrzyć się w urządzenia i gadżety elektroniczne przydatne podczas letniego wypoczynku, MediaMarkt przygotował ciekawą ofertę promocyjną. Najwięcej skorzystają uczniowie z bardzo dobrymi ocenami na świadectwie.  

Promocja „Kasa za szkolnego asa” rusza 19 czerwca i potrwa do 24 czerwca br. Każdy klient, który okaże tegoroczne świadectwo swojego dziecka oraz dokona zakupów na kwotę powyżej 200 zł, może uzyskać specjalną zniżkę. Każda ocena bardzo dobra obniża kwotę do zapłaty o pięć złotych, a każda szóstka – o sześć złotych. Można zyskać łącznie do 100 zł zniżki. Promocja obejmuje także świadectwa uczniów z klas I-III z oceną opisową. Uprawniają one do obniżki wartości zakupów o 20 złotych.

Również klienci sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą otrzymać zniżkę wybierając opcję „odbiór w sklepie/płatność w sklepie”. Rabat zostanie naliczony w sklepie stacjonarnym MediaMarkt po okazaniu świadectwa.

Szczegółowe informacje oraz pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie https://mediamarkt.pl/


MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno premierowe, innowacyjne produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz produkty marek własnych. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. MediaMarkt stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, dlatego równolegle rozbudowuje internetową platformę sprzedaży mediamarkt.pl oraz otwiera kolejne markety.

MediaMarktSaturn Polska
press box