VALVEX w plebiscycie Polecane Przez Polskich Instalatorów w kategorii Produkt Roku!

Zawory kulowe do gazu ORION znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie Polecane Przez Polskich Instalatorów, organizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych. Inicjatywa ta promuje  najlepszych producentów branży instalacyjno-serwisowej. Kto, jak nie instalator, wie najlepiej, które produkty są godne uwagi?

Mosiężne zawory kulowe do gazu ORION od VALVEX to gwarancja szczelności i bezpieczeństwa instalacji gazowej. Zawory mogą być poddane warunkom ciśnieniowym nawet do 20 barów (MOP 5-20) i pracować w warunkach od -40°C do +60°C (klasa T3). Parametry pracy są potwierdzone certyfikowanymi badaniami, przeprowadzanymi przez Instytut Techniki Budowlanej, poprzedzone szeregiem testów w laboratorium własnym Valvex. Odporność na działanie wysokich temperatur sprawia, że zawór spełnia wymagania normy europejskiej EN 331:1998/A1:2010 dla zaworów do gazu. Zawory dostępne są w dwóch wariantach: ze wzmocnioną dźwignią stalową lub z ergonomicznym motylkiem aluminiowym. Gwarancję bezpieczeństwa i jakości zaworów potwierdza certyfikat Znak budowlany B, nadany przez Instytut Nafty i Gazu.

Certyfikat ten jest dobrowolny, a podstawą certyfikacji są wymagania bezpieczeństwa, określone w normach krajowych i międzynarodowych oraz w kryteriach technicznych. Firma VALVEX ma na celu upewnić użytkowników w słuszności ich wyboru. Produkty oznaczone Znakiem B, to wyroby bezpieczne w użytkowaniu, przyjazne środowisku naturalnemu, nowoczesne oraz wzbudzające zaufanie konsumenta. VALVEX udziela 25-letniej gwarancji na zawory ORION i zapewnia profesjonalny serwis 48H.

Głosowanie już niedługo!

Więcej informacji o produktach na stronie: www.valvex.com

VALVEX
press box