Egzotyczne wakacje w Zielonych Arkadach

By poczuć powiew tropików, wcale nie trzeba wyjeżdżać do ciepłych krajów. Na egzotyczne wakacje zapraszają Zielone Arkady. Balonowe safari, basen z piłkami czy wielka piaskownica to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w dniach 11-26 sierpnia w bydgoskim centrum handlowym. A dla nieco starszych – prawdziwy relaks pod palmami.

Plaża, piasek, palmy… Brzmi jak wakacyjny relaks? Tak – i to w Zielonych Arkadach. Tropikalny nastrój w drugim miesiącu letniego wypoczynku z pewnością udzieli się tym, którzy od 11 do 26 sierpnia odwiedzą bydgoskie centrum handlowe.

Dla wszystkich, którzy wakacje spędzają w mieście przygotowaliśmy moc letnich niespodzianek. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – ogromnej piaskownicy, basenu z kolorowymi piłkami, balonowego safari, a także egzotycznego placu zabaw. Z myślą o nieco starszych, którzy chcą po prostu odpocząć przygotowaliśmy strefę relaksu, a w niej leżaki i stoliki z drewnianych skrzynek w iście wakacyjnym stylu – zachęca Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Egzotyczne wakacje w bydgoskim centrum handlowym potrwają ponad dwa tygodnie. Dzieci będą mogły pobawić się w piaskownicy oraz basenie wypełnionym piłkami, a w balonowym safari otrzymają balony w kształcie zwierzątek. Prawdziwą gratką będzie egzotyczny plac zabaw złożony z dwóch urządzeń dmuchanych: małpiego tunelu z przeszkodami i małpiego zamku ze zjeżdżalnią. Wakacyjną atmosferę urozmaicą egzotyczne dekoracje, dzięki którym tropikalny klimat opanuje Zielone Arkady po brzegi.

Akcja „Egzotyczne wakacje” potrwa od 11 do 26 sierpnia. Strefa będzie zlokalizowana na Placu Eventowym.
HARMONOGRAM

Piaskownica: 11-26 sierpnia (12, 15, 19 sierpnia nieczynne) w godz. otwarcia centrum     
Basen z piłkami: 11-26  sierpnia (12, 15, 19 sierpnia nieczynne) w godz. otwarcia centrum 
Balonowe safari: 11, 18, 25, 26 sierpnia, godz. 11:00-19:00

Egzotyczny plac zabaw: 26 sierpnia, godz. 10:00-20:00