Klienci Biedronki wybierają produkty goBIO

Biedronka kolejny raz rozwija ofertę żywności naturalnej goBIO. Od stycznia br. już ponad 60 produktów goBIO pojawiło się w sklepach sieci, z czego blisko 40 trafiło do stałego asortymentu. Do hitów sprzedaży należą: jogurt naturalny, ser i mleko od polskiego dostawcy – firmy Piątnica. Biedronka przygotowała również specjalną promocję – klienci, którzy do 9 czerwca br. kupią 2 produkty goBIO, otrzymają na nie 20% rabatu.

Sieć Biedronka od lat podejmuje działania edukujące konsumentów w zakresie zasad zdrowego stylu życia. Szczególnie istotne znaczenie ma linia goBIO, czyli specjalnie wyselekcjonowane produkty posiadające unijny certyfikat rolnictwa ekologicznego. To oznacza, że zostały wytworzone zgodnie z przepisami unijnymi dotyczącymi ochrony środowiska i dobrostanu zwierząt, a także są pod tym kątem systematycznie sprawdzane.

– Wybór naszych klientów udowadnia, że goBIO to właściwy kierunek. Chcemy nie tylko proponować im naturalne i smaczne produkty, ale również gwarantować, że powstały one z poszanowaniem ochrony środowiska i zasad odpowiedzialnej hodowli zwierząt. Choć wciąż jest to młoda kategoria, staramy się ją popularyzować i pokazywać, że nie są to produkty luksusowe i drogie. Dzięki ofercie goBIO w ponad 2820 sklepach Biedronka taka żywność jest dostępna dla każdego – mówi Michał Gontarz, dyrektor zakupów odpowiedzialny za marki własne, w tym linię goBIO.

Produkty goBIO oferowane w sklepach Biedronka ułatwią przygotowywanie smacznych posiłków w upalne dni. W stałej ofercie sklepów Biedronka można znaleźć m.in. passatę goBIO w cenie 4,99 zł/but. czy musli goBIO w cenie 9,99 zł/opak. Na letni spacer z pewnością warto zabrać ze sobą herbatę parzoną goBIO w cenie 3,99 zł/but., a dla najmłodszych sok dla dzieci goBIO w cenie 3,49 zł/but.

Osobom, które chcą spróbować produktów goBIO, Biedronka proponuje swoje hity żywności ekologicznej, takie jak jogurt naturalny goBIO w cenie 1,39 zł/opak., a także kefir naturalny goBIO w cenie 2,99 zł/opak.

Sieć Biedronka nie tylko promuje naturalną żywności goBIO, ale również dba o to, by produkty te były pakowane w materiały przyjazne dla środowiska. Dzięki zaangażowaniu dostawców, już teraz znaczna część produktów goBIO sprzedawana jest w opakowaniach ekologicznych, takich jak folia non-PVC, którą łatwo można poddać recyklingowi, a także na tackach z papieru.

Produkty goBIO dostępne są we wszystkich sklepach sieci Biedronka, ich asortyment może się jednak różnić w zależności od lokalizacji. Więcej informacji o produktach goBIO można znaleźć na stronie: www.biedronka.pl/pl/gobio

Biedronka