Technologiczne atrakcje urodzinowe w Saturn w Lubinie

Sklep Saturn w galerii Cuprum Arena w Lubinie świętuje 8 lat obecności na rynku. Już 8 czerwca rozpoczyna się tydzień urodzinowych atrakcji, którego bogaty program wypełniony jest propozycjami idealnymi dla wszystkich miłośników najnowszych technologii. Odbędą się między innymi pokazy i darmowe szkolenia, a klienci będą mogli również skorzystać z wielu ciekawych ofert promocyjnych.

Od początku swojej działalności w 2009 roku, Saturn w galerii Cuprum Arena w Lubinie zyskał wśród mieszkańców wielką popularność, stając się najchętniej odwiedzanym sklepem ze sprzętem elektronicznym w mieście. – Jubileusz, który obchodzimy jest znakomitą okazją, by podziękować klientom za zaufanie – mówi Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor marketu Saturn w Lubinie. – To właśnie z myślą o nich tworzymy przestrzeń wychodzącą poza tradycyjne pojmowanie sklepu z elektroniką użytkową. Nie tylko oferujemy najszerszy wybór rozwiązań z branży RTV/AGD, ale też pokazujemy, w jak ogromnym stopniu mogą one zmieniać życie na lepsze. Fascynacja nowymi technologiami staje się coraz bardziej powszechna – a my aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych cyfrowymi nowinkami.

Lubiński Saturn na co dzień oferuje profesjonalne doradztwo, a dodatkowo organizuje wydarzenia specjalne dla wszystkich pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych. – Wielkim sukcesem zakończyły się marcowe Targi Technologiczne SATURN – mówi Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor marketu Saturn w Lubinie. – Z okazji naszych 8 urodzin proponujemy kolejne atrakcje, które będą doskonałą okazją do poznania nowych trendów w elektronice użytkowej i przetestowania wysokiej jakości urządzeń.

Tydzień urodzinowych atrakcji trwał będzie w dniach 8-14 czerwca. W tym okresie na klientów czeka wyjątkowa promocja – za każde wydane 800 zł otrzymają 80 zł na karcie podarunkowej. Przez cały tydzień przy zakupie Internetu LTE odebrać będzie można kartę podarunkową do 500 zł, a przy zakupie pakietu telewizyjnego NC+ – kartę podarunkową o wartości 200 zł. Warto skorzystać również z nowego, atrakcyjnego cennika na usługi Power Serwis, obejmującego instalację i montaż sprzętu RTV, AGD, IT, GSM, HFI, Foto. 10 i 11 czerwca wybrane usługi przy zakupie sprzętu dostępne będą za darmo (m.in. naklejanie szybek, pierwsze uruchomienie komputera i tabletu, instalacja systemu operacyjnego, przegrywanie danych). Kolejną ciekawą propozycją są pokazy technologii połączone z bezpłatnym szkoleniem (9-11 czerwca).

Saturn nie zapomniał też o najmłodszych fanach cyfrowych innowacji. W konkursie plastycznym „Saturn w moich oczach” (8-10 czerwca) będą oni mogli wygrać atrakcyjne nagrody, a czas spędzony w sklepie dodatkowo umili kącik zabaw, malowanie twarzy i towarzystwo zabawnych Minionków.

– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców miasta i regionu na wspólne świętowanie naszego jubileuszu – mówi Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor marketu Saturn w Lubinie. – To doskonała okazja do poznania nowych możliwości sprzętu oraz rozwijania technologicznych pasji.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu MediaMarktSaturn Holding. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 5 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21 oraz 3 sklepy z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

SATURN
( press box )