8. urodziny Saturn Lubin. Z pasją do technologicznych innowacji

O 8-letniej obecności Saturn na lubińskim rynku, wyróżnikach oferty i programie jubileuszowych atrakcji rozmawiamy z Martą Kańską-Klonowską, Dyrektor marketu Saturn w Lubinie.

Saturn w galerii Cuprum Arena w Lubinie świętuje 8. urodziny. Jak ocenia Pani te lata obecności na lubińskim rynku?

Przez 8 lat działalności włożyliśmy dużo starań w realizację naszej strategii rozwoju. Udało nam się osiągnąć pozycję najchętniej odwiedzanego sklepu z elektroniką użytkową w mieście. Chciałabym oczywiście serdecznie podziękować społeczności lokalnej za zaufanie, jakim nas obdarzono. Tak duża popularność, którą udało nam się zdobyć, daje poczucie prawdziwej satysfakcji. Pamiętajmy też, że konkurencja w naszej branży jest ogromna – zakończone sukcesem dotychczasowe 8 lat obecności na lubińskim rynku stanowi dla nas tym większy powód do dumy.

Jaki jest zatem przepis na ten sukces? Czy klientów przyciąga przede wszystkim odpowiednio dobrana oferta?

Najszerszy wybór nowoczesnych rozwiązań z zakresu AGD i elektroniki użytkowej, to z pewnością nasz niezaprzeczalny atut. Asortyment budujemy z uwzględnieniem wszystkich aktualnych oczekiwań konsumentów. Technologia coraz śmielej i szerzej wkracza do wszystkich dziedzin naszego życia, a grono pasjonatów innowacji cyfrowych wciąż rośnie. Interesujemy się nowinkami technicznymi, nie boimy się używać nowych sprzętów czy funkcji – a w naszym sklepie te rozwiązania technologiczne są dostępne w prosty i wygodny sposób. Jesteśmy „na bieżąco” ze wszystkimi najnowszymi osiągnięciami w branży – a nie zapominajmy, jak szybki i dynamiczny jest rozwój świata cyfrowego. Nasza kompleksowa oferta obejmuje zarówno znane, międzynarodowe marki, jak i produkty marek własnych: ok., KOENIC, ISY i PEAQ, które są świetną propozycją dla osób poszukujących produktów dobrej jakości w przystępnej cenie.

Czego jeszcze – poza dobrze przygotowaną ofertą produktową – oczekują klienci?

Saturn wychodzi poza tradycyjnie pojmowaną rolę sklepu. Tworzymy innowacyjną przestrzeń technologii – nie tylko dostarczamy najnowocześniejsze produkty, ale też stale rozwijamy pakiet usług dodatkowych, reagując na oczekiwania klientów. Proponujemy między innymi dostawę i instalację urządzeń w domu, sprawną obsługę serwisową, dodatkową ochronę produktów Gwarancja+ czy usługi kredytowe. Można u nas zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+ czy podpisać umowę na zakup energii. Nasi klienci mogą też liczyć na profesjonalne doradztwo, pełną informację o poszczególnych funkcjach i ich zastosowaniu oraz pomoc w doborze sprzętu do określonych potrzeb i wymagań. Ogromną wagę przywiązujemy również do zapewnienia najwyższego komfortu zakupów – w odpowiedni sposób eksponujemy cieszące się coraz większą popularnością produkty z zakresu nowoczesnych technologii i dajemy możliwość swobodnego ich przetestowania.

Od początku swej obecności w Lubinie organizujecie również wiele wydarzeń specjalnych.

To prawda – dzięki nim możemy w jeszcze szerszym zakresie zapraszać do odkrywania nowych technologii. Wielkim sukcesem zakończyły się nasze kwietniowe Targi Technologiczne Saturn. Na uczestników imprezy czekały turnieje popularnych gier komputerowych, giełda płyt winylowych, pokazy nowoczesnego sprzętu oraz quizy i konkursy. Bogaty program wydarzeń przygotowaliśmy również z okazji naszych 8 urodzin.

Jakich atrakcji możemy się spodziewać z okazji jubileuszu lubińskiego Saturna?

Nasz tydzień urodzinowych atrakcji trwał będzie w dniach 8-14 czerwca. Przygotowaliśmy wyjątkową promocję – za każde wydane 800 zł nasi klienci otrzymają 80 zł na karcie podarunkowej. Przez cały tydzień przy zakupie Internetu LTE odebrać będzie można kartę podarunkową do 500 zł, a przy zakupie pakietu telewizyjnego NC+ – kartę podarunkową o wartości 200 zł. 10 i 11 czerwca przy zakupie sprzętu będzie można skorzystać za darmo z wybranych usług, m.in. naklejania szybek, pierwszego uruchomienia komputera i tabletu, instalacji systemu operacyjnego czy przegrywania danych. Zorganizujemy również pokazy technologii, połączone z bezpłatnym szkoleniem. Mamy też wiele ciekawych propozycji dla najmłodszych fanów cyfrowych innowacji – konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami, kącik zabaw i malowanie twarzy, a pobyt w sklepie umilą im dodatkowo zabawne Minionki. 11 czerwca zapraszam wszystkich gości na urodzinowy tort. Gwarantuję, że nasze urodziny będą świetną okazją do rozwijania technologicznych pasji.

SATURN
(press box)